Yükleniyor...
Sponsored

LUNC, Interpol Kararından Dolayı Düşüş Yaşıyor

Terra ürünlerinden birisi olan LUNC, Interpol'ün, Terra kurucu ortağı Do Kwon hakkında yayımladığı kırmızı bültenden sonra düşüş yaşadı.

LUNA Coin Yorum

Terra ürünlerinden birisi olan LUNC, Interpol’ün, Terra kurucu ortağı Do Kwon hakkında yayımladığı kırmızı bültenden sonra düşüş yaşadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Terra krizinin baş mimarlarından Do Kwon, Güney Kore tarafından yoğun bir çabayla aranıyordu. Kurucu ortağının bulunması için dünya genelinde bir soruşturma talep eden Güney Kore, geçtiğimiz günlerde Interpol’den yardım istedi. Yaşanılan son gelişmeler neticesinde Interpol, kırmızı bülten yayınlayarak dünya genelinde arama başlattı.

Do Kwon Terra

LUNC Fiyatı, Interpol Haberinden Sonra Düşüşe Geçti

Kırmızı bülten haberinin gündeme bomba etkisi yaratması token fiyatlanmasını da etkiledi. Popüler token son 24 saatte, yaklaşık olarak yüzde 19‘luk bir düşüş yaşadı. Yeni yasaklamalar ve uzun bir dava sürecinin token’a vereceği zarardan korkan yatırımcılar, satış baskısı oluşturmaya başladı. Yaklaşık olarak 6 milyon dolarlık yatırım popüler token’dan çıkmış oldu.

LUNC tokenin de sahibi olan Terra’nın kurucu ortağı Kwon, gündeme düşen haberlerin aksine hiçbir yere kaçmayacağını belirtmişti. Ancak kurucunun yapmış olduğu açıklamalar da LUNC fiyat istikrarını sağlamaya yetmedi.

LUNC Grafik Analizi, Düşüş Sürecek mi?

Binance‘nin, token için planladığı yakım mekanizmasını topluluğun seçimine bırakmasıyla birlikte, grafiğin yükseliş yönlü hareketleneceği öngörülüyordu. Ancak Binance CEO‘su, sınırlı arza sahip kripto paraların daha iyi olduğunu ima eden bir paylaşımda bulundu.

LUNC Grafik Analizi Dusus Surecek mi

Olumsuz gündemden dolayı destek seviyelerinde tutunamayan LUNC, güçlü bir düşüş yaşadı. Grafiksel analizlere göre, yakın destek seviyesi olan 0,0001813 dolardan güç alamazsa düşüş baskısını sürdürecek. En güçlü destek seviyesi ise 0,0001630 dolar olarak dikkat çekiyor. Boğaların ve kripto para yatırımcılarının tekrar alım yönlü giriş yapması halinde, 0,0002170 dolar direnç seviyesini kırması gerekecek. Bu direnç seviyesinin aşılması takdirde LUNC, 0,00023 dolar seviyesinde bulunan güçlü direnç noktasına yaklaşabilir.

Son olarak yapılan analizlere göre LUNC’da, olumsuz havanın etkisiyle ayı trendinin devam edeceği iddia ediliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x