Yükleniyor...

Luxor Technologies, OrdinalHub’ı Satın Aldı

Bitcoin madencilik yazılımı ve hizmetleri şirketi olan Luxor Technologies, Bitcoin tabanlı NFT’leri almak, satmak ve takip etmek için platform oluşturma araçları olan OrdinalHub’ı satın aldı.

handshake deal

Bitcoin madencilik yazılımı ve hizmetleri şirketi olan Luxor Technologies, Bitcoin tabanlı NFT’leri almak, satmak ve takip etmek için platform oluşturma araçları olan OrdinalHub’ı satın aldı. 

OrdinalHub, bu yılın Ocak ayında piyasaya sürülmesinden bu yana, 150.000’in üzerinde eserle giderek daha fazla benimsendi. Bitcoin’in en büyük merkezi olmayan ağ olarak güvenliği ve NFT’ler için gerçek ortamın zincir üzerinde tamamen çoğaltıldığı gerçeği göz önüne alındığında, diğer ağlardan birçok NFT projesi hızla Ordinal standardına geçiyor. 

“OrdinalHub, NFT Basmak İçin Benzersiz Bir Yöntem Sunuyor”

Tüm bu koleksiyonların basımı ve ticareti, farklı Discord sunucularında OTC olarak gerçekleşiyor. Bu durum, koleksiyoncuların ve yaratıcıların hızlı hareket eden bu sektördeki tüm projeleri takip etmesini zorlaştırıyor. 

OrdinalHub, Ordinal topluluğunun proje araması, NFT ticareti yapması ve eğitim materyallerine erişmesi için bir merkez sağlayarak bu sorunların üstesinden gelmeyi amaçlıyor. Ordinal, henüz emekleme aşamasında ve piyasada koleksiyonları endekslemek, alım satımları emanet etmek ve fiyat keşfini kolaylaştırmak için sağlam, kurumsal düzeyde çözümlere sahip değil. 

OrdinalHub, web sitesine ek olarak, PunksonBitcoin, TaprootWizards, OrdRocks, OrdinalLoops, DeGods ve BitcoinShrooms gibi şimdiden 10 BTC’yi aşan satış fiyatları gören önemli projelerin yer aldığı bir Discord sunucusuna sahip.

Luxor CEO’su Nick Hansen: “Ordinals, Bitcoin blok zincirinde NFT basmak için yeni ve benzersiz bir yöntem sunuyor ve Luxor bu gelişen hareketin merkezi bir oyuncusu olmaktan gurur duyuyor” ifadelerini kullandı ve şöyle devam etti: ”Ordinals, Bitcoin madencileri için heyecan verici yeni para kazanma stratejilerinin kapısını açtı. Luxor’un madencilik havuzu ile OrdinalHub arasında doğal sinerjiler var ve bu sinerjiler Luxor’u sektörün büyümesini teşvik etmek üzere kritik bir altyapı oluşturmak için benzersiz bir konuma getirecek.” 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x