Yükleniyor...

Mamoru Staking Ürünü ile USDT ve USDC’de Yüzde 6.75’e Kadar Ödül Veriyor

Kripto para sektörü her ne kadar son dönemde dalgalanmalar yaşasa da gelişimini hızlandırmış durumda.

mamoru staking urunu ile usdt ve usdcde yuzde 6 75e kadar odul veriyor 5

Kripto para sektörü her ne kadar son dönemde dalgalanmalar yaşasa da gelişimini hızlandırmış durumda. Birçok kripto yatırımcısı yatırımlarını uzun vadeli olarak yapmayı tercih edebiliyor. Bu noktada kripto sektörünün en önemli özelliklerinden birisi devreye giriyor. Staking. 

Kullanıcıların varlıklarını kilitleyerek uzun vadeli yatırımlarında kâr etmelerini sağlayan bu model, özellikle son yıllarda birçok yatırımcının odak noktası oldu. Yatırımcıların uzun vadeli olarak sabit tuttukları yatırımlarını daha kârlı bir şekilde değerlendirmelerine olanak tanıyan staking modeli, neredeyse hiç efor gerektirmiyor. 

Kripto para borsası Mamoru ise yüzde 6.75’e varan ödül garantisi ile staking hizmetini kullanıcıları ile buluşturuyor. Kullanıcılar Mamoru üzerinden de alabilecekleri USDT ve USDC’lerini kolay bir şekilde stake edilebiliyor. Sadece 10 dolar olan minimum giriş bedeli ile sadece “Katıl” tuşuna basarak başlayabileceğiniz staking işlemi, 90 gün için yüzde 6.75’lik ödül oranı sunuyor. 

Bununla birlikte staking kazançlarınız için sadece 90 gün seçeneği de yok. Aynı zamanda 30 ve 60 günlük seçenekler de sunuluyor. USDT’nizi 30 gün stake etmek isterseniz yüzde 5.75, 60 gün stake etmek isterseniz ise 6.50 ödül elde edebilirsiniz. 

Benzer şekilde USDC’nizi stake ettiğinizde ise 30 gün için yüzde 5.25, 60 gün için ise yüzde 6 kazanç elde edebilirsiniz.

Bununla birlikte belirli bir gün beklemek istemeyen ve varlıklarını istedikleri an çekmek isteyen kullanıcılar ise Süreli Hesap yerine Esnek hesap üzerinden varlıklarını stake edebiliyorlar. Böylelikle istedikleri zaman birikmiş ödülleri ile birlikte varlıklarını çekebiliyorlar. 

Esnek hesabı seçen kullanıcılar USDT’lerini stake ettiklerinde yıllık 4.25 ödül kazanırken, USDC yatıran kullanıcılar ise yüzde 4 ödül kazanabiliyorlar.

Tüm bu kolaylıklardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey ise https://www.mamoru.com.tr/tr/ adresine girerek üye olmak ve hesabınıza para yatırarak doğrulama adımlarını tamamlamak. Mamoru ile isterseniz stake yapabilir, isterseniz dilediğiniz kripto paraya yatırım yapabilirsiniz. Son olarak Mamoru’nun  işlemlerden sıfır komisyon aldığını da belirtelim. 

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin:

www.mamoru.com.tr

Twitter

Telegram

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner