Yükleniyor...

Mark Cuban’ın Portföyünde 100’den Fazla Kripto Olduğu İddia Edildi

Kripto dedektifleri, milyarderin altcoin portföyünün içeriğini öğrenmek için zincir üstü verileri kullanıyor.

cuban

Kripto dedektifleri, milyarderin altcoin portföyünün içeriğini öğrenmek için zincir üstü verileri kullanıyor.

Tanınmış bir kripto para savunucusu olan Cuban, kripto para dünyasına iyiden iyiye girmiş gibi görünüyor. Hatta NFT basmak için de kripto platformlarını kullanıyor.

Cuban ile bağlantılı iki altcoin yatırımı, katman-2 Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve merkezi olmayan Ethereum tabanlı ticaret platformu Injective Protocol’dür (INJ).

Ocak ayında Cuban’ın Ethereum (ETH) cüzdanlarından biri, NFT pazarı Rarible’da bir NFT bastıktan sonra ortaya çıktı.

O zamanlar cüzdan biri dizi DeFi altcoin’i içeriyordu. Ancak fonlarının çoğu borç verme protokolü Aave’ye (AAVE) tahsis edildi. Aynı cüzdan Cuban tarafından neredeyse boşaltılmış gibi görünüyor. Yaklaşık 2.000 $ değerinde Ethereum ve Dogelon (ELON), Doge Inu (DOGI) ve Bingo Inu (BINGO) dahil olmak üzere yaklaşık 26.000 $ değerinde belirsiz altcoin’e sahip durumda. Cuban’ın bu kripto varlıkları satın alıp almadığı veya kendi tokenlerini tanıtmaya çalışan sahipleri tarafından kendisine gönderilmiş olup olmadığı kesin değil.

Kripto analisti ark Davis de Cuban’ın çeşitli kripto cüzdanlarının içeriği hakkındaki düşüncelerini paylaşarak Dallas Mavericks sahibinin bir röportajda kripto portföyünün %60’ını Bitcoin, %30’unu Ethereum ve %10’unu diğer cüzdanlarda tuttuğundan bahsettiğini vurguladı.

“Blokzincirinde gördüğümüze göre Aave, Rarible (RARI), SushiSwap (SUSHI), Polygon, Serum (SRM), Injective ve Fantom (FTM) var… Bahsettiğim kripto paralar muhtemelen onun tam portföyünü oluşturmuyor. Bunlar sadece adreslerinde gördüğümüz kriptolar.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner