Yükleniyor...

Merit Circle DAO, Avalanche Üzerinde Beam’i Geliştiriyor

Merit Circle DAO, Avalanche üzerinde oyun odaklı yeni bir alt ağ olan Beam'i geliştiriyor.

avalanche avax

Merit Circle DAO, Avalanche üzerinde oyun odaklı yeni bir alt ağ olan Beam’i geliştiriyor.

Avalanche ekosistemi her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Son gelişmelerden biri olarak Merti Circle DAO yeni oyununu Avalanche’ta yayınlayacağını açıkladı.

Merit Cirlce DAO, Yeni Oyunu Beam’i Avalanche Üzerinde Geliştiriyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Merit Circle DAO, Avalanche üzerinde geliştirdiği Beam adlı Blockchain’in oyun odaklı bir alt ağ olduğun açıkladı. Çeşitli Web3 oyunlarına ev sahipliği yapmayı amaçladığı da açıklandı. Beam’in doğrudan oyunculara ve oyun geliştiricilere yönelik olarak popüler bir Layer-1 Blockchain’i olacağı bildirildi. Ek olarak, Ethereum rakibi olan Avalanche tarafından desteklenen bağımsız bir ağ olduğu belirtiliyor.

banka blockchain

Beam’in birçok özelliği bulunuyor, bunlar arasında akıllı sözleşmelerden gasla optimize edilmiş işlemlere, varlık yönetimine, Web2 oyunları ve pazar yerleri için oracle’lara kadar her şeyin sağlanması yer alıyor. Bu özellikler sayesinde geliştiricilerin oyunlarına odaklanmalarına imkan tanınırken, zincir üstü oyunların daha da kullanışlı olacağı tahmin ediliyor.

Merit Circle, Beam’in “60’tan fazla ortak oyun, düzinelerce katkıda bulunan, geliştirici, araç ve yatırımcıdan oluşan güçlü bir ağa” sahip olduğunu söylüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x