Yükleniyor...

Metacade, 2023 İçin İyimser Bir Görünüme Sahip (Sponsorlu)

Kripto para yatırımı yapmayı düşünüyorsanız, mevcut ayı piyasası koşullarında kripto paralar hakkında araştırmanızı yaptığınızdan emin olmanız çok önemlidir.

metacade sponsorlu

Kripto para yatırımı yapmayı düşünüyorsanız, mevcut ayı piyasası koşullarında kripto paralar hakkında araştırmanızı yaptığınızdan emin olmanız çok önemlidir.

Düşük seviyelerde işlem gören kripto paralara yatırım yapmak cazip olabilir, çünkü piyasa görünümü iyileştiğinde kazançlar otomatik olarak artacaktır. Ancak, ayı piyasası sırasında kriptoya yatırım yapmak zordur ve hangi coin’lerin toparlanacağını ve hangilerinin artık bir kullanım alanı olmadığını belirlemek de zor olabilir.

Zorlu piyasa koşullarında yatırım getirisi sağlayacak stratejilerden birisi de yeni projeleri inceleyip değerlendirmektir. Metacade, kripto para çevrelerinde ses getiren bir projedir ve 2023 için son derece olumlu bir görünüme sahiptir.

Metacade Nedir?

Metacade, metaverse’in en kapsamlı “kazanmak için oyna” (P2E:Play-to-earn) oyunlarına ev sahipliği yapmak için blockchain teknolojisi ve Web3 geliştirme tekniklerini kullanan yepyeni bir GameFi platformudur. Zengin ve çeşitli yol haritaları, oyun meraklılarını tek bir platformda bir araya getirmeyi ve çevrimiçi oyun deneyiminin kontrolünü ele almak isteyen benzer düşünen bireylerden oluşan bir topluluk oluşturmayı amaçlamaktadır.

Platformun birincil P2E unsurunun yanı sıra Metacade, üyelerine bir dizi ek potansiyel gelir kaynağı sunuyor. Her kaynak, Create2Earn (Kazanmak İçin Oluştur) programı aracılığıyla sosyal içeriğe katkıda bulunarak veya Compete2Earn (Kazanmak İçin Rekabet Et) girişiminin bir parçası olarak, çevrimiçi turnuvalara ve düzenli ödül çekilişlerine yapılan katılımlara karşılık yerel MCADE tokenını biriktirerek, Metacade’in gelecekteki gelişimini finansal olarak destekleyen üyelerin daha geniş merkezle etkileşimini teşvik etmektedir.

Metacade Nasıl Çalışıyor?

Metacade, çeşitli iç ve dış kaynaklardan elde edilen MCADE tokenlarının öz yeterlilik yoluyla finanse edilen geniş kapsamlı ödül sisteminden yararlanan oyuncuların ihtiyaçları ve istekleri tarafından yönetilmektedir.

Token biriktirmek, gelir üretiminin bir parçasını oluştururken, oyuncular da MCADE tokenlarıyla daha geleneksel öde-oyna arcade oyunlarını oynayarak katkıda bulunurlar. Bunun yanı sıra Metacade, reklâm alanı üzerinden, launchpad programı aracılığıyla diğer stüdyolardan oyunlar yayınlayarak ve 2024 yılının 1. çeyreğinden itibaren hayata geçecek olan yenilikçi Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) programının bir parçası olarak dış şirketlerden Web3 iş ilanlarını barındırmak için merkezin iş panosunda alan satarak diğer şirketlerden dış yatırım almaktadır.

Bu fonlar, Metacade’in ekosisteminin sürekli gelişimini ve GameFi hayranları için metaverse oyunlarda tercih edilen tek durak noktası olma yolundaki ilerleyişini destekleyecek gerekli kaynağı sağlıyor.

Metacade’i Farklı Kılan Nedir?

Metacade’in planları çeşitli yönlerden tüm kripto yatırımcıları açısından cezbedicidir. En cazip olanı, sunulan teklifin kapsamıdır. Çoğu GameFi platformu, kullanıcı tabanını kendine çekmek ve korumak için bir oyuna veya küçük bir oyun yelpazesine güveniyor. Bu modelin başarılı olduğu kanıtlanmış olsa da, oyuncuların ilgisini korumak için düzenli olarak yeni özelliklerin ve karakterlerin yayınlanması gerekiyor.

Metacade’in muazzam oyun yelpazesi, kütüphanesinde herkes için bir şeyler olmasını sağlıyor. Klasik oyunlardan son teknoloji ürünü yeni GameFi oyunlarına kadar, sıradan oyuncular ve ciddi çevrimiçi turnuva oyuncuları için iyi bir hizmet sunuluyor. Platforma gelen sürekli yeni oyun akışı, oyuncuların burada kalmasını ve Metacade’in uzun vadeli geleceğini garanti altına almasını sağlayacaktır.

GameFi platformlarında çok rastlanmayan bu uzun ömürlülük, Metacade’in potansiyel yatırımcıların ilgisini çekmesinde büyük rol oynuyor.

Buna ek olarak Metacade, blockchain oyunlarının en büyük isimlerinden biri olarak sadece sahip olduğu konumunu korumaya yönelik hazırlıklar yapmıyor.. Web3 sektöründeki en iyi yeni yetenekleri destekleyerek ve geliştirerek tüm GameFi endüstrisini ileriye taşıyan bir pazar lideri olma planları var.

Metacade: Metaverse Oyunlarında İnovasyonun Teşvik Edilmesi

2023 yılının 3. çeyreğinde Metacade’in çığır açan Metagrants programı, oyun geliştiricilerine yeni P2E oyunlarının yaratılmasını desteklemek için fon sağlamayı amaçlayan bir girişim olarak hayata geçiyor. Geliştiriciler yeni oyun fikirlerini bir havuza gönderiyor ve MCADE topluluğu bu fikirleri oyluyor. En çok oyu alanlar, kripto hibelerinden yararlanarak üretime geçiyor ve ilk oyunlar 2024 yılının birinci çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Metagrants, Metacade’in geniş Web3 alanında devam eden ilerlemesini teşvik edip mümkün kılarken platformunun gelişimini sürdürme arzusunun da önemli bir parçasını oluşturuyor. Fon kazanan geliştiriciler kariyerlerini ileriye taşımak için önemli tecrübeler elde edebilirler. Aynı zamanda, Metacade’in sektörel iş ilan panosuna ilan veren Web3 ve GameFi şirketleri, en parlak ve en yenilikçi yetenekleri bünyelerine katabilmenin avantajını yaşıyor.

Metacade’in metaverse oyunlarda yaratıcılığı ve ilerlemeyi teşvik etme konusundaki kararlılığı, değerli bir yatırım seçeneği olarak cazibesinin bir başka önemli yönüdür.

MCADE: Kriptoya Yatırım Yapan Herkes İçin Mükemmel Bir Presale Seçeneği

MCADE presale etkinliği kısa bir süre önce büyük bir coşkuyla başladı ve başlamasından bu yana geçen haftalarda yoğun bir ilgi gördü. İlk presale aşamaları 16 hafta içinde tükendi ve toplanan 10 milyon dolarlık fon ile birlikte sonraki aşamalarda da momentumunun yavaşlayacağına dair bir emare görülmüyor.

Kriptoya yatırımcılarının, MCADE’in mevcut presale fiyatı olan 0.017 dolar seviyesine ilgisi artıyor. Çünkü her presale aşamasında fiyat artarak 0,02 dolarlık nihâi değere ulaşacak ve borsalarda satışa sunulacak.

Metacade’in geniş kapsamlı planlarının presale etkinliği sırasında muazzam bir ilgi görmesiyle birlikte, MCADE token’larına olan talebin artması bekleniyor. Sınırlı bir sabit token arzı ile MCADE için fiyat tahminleri, 2023 için son derece olumlu bir görünüm sergiliyor ve 1 dolar ulaşılabilir bir hedef gibi görünüyor. MCADE, bu yıl öne çıkan kripto paralardan biri olabilir.

Metacade presale’ına buradan katılabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner