MicroStrategy'de Gelir Müdürü İstifa Etti • Coinkolik
Yükleniyor...

MicroStrategy’de Gelir Müdürü İstifa Etti

Kripto para topluluğunun Bitcoin duyurularını indikatör gibi kullandığı MicroStrategy şirketinden istifa haberi geldi.

microstrategy

Kripto para topluluğunun Bitcoin duyurularını indikatör gibi kullandığı MicroStrategy şirketinden istifa haberi geldi.

Bitcoin alımları ile meşhur şirket MicroStrategy’de gelir müdürü Kevin Adkisson istifa etti. Adkisson istifasına dair açıklama yaparken, şirketin varlıkları hakkında bilgi aktardı.

MicroStrategy’de Gelirden Sorumlu Başkan İstifasını Sundu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

MicroStrategy‘nin Gelirlerden Sorumlu Başkanı Kevin Adkisson, şirkette yaklaşık yedi yıl geçirdikten sonra istifa etti. Adkisson’un sorumluluklarını şirketin CEO’su Phong Le üstlenecek.

Bitcoin‘i bilançosunda tutan bir yazılım istihbarat firması olan MicroStrategy, Baş Gelir Sorumlusu Kevin Adkisson’u kaybetti. MicroStrategy bugün yaptığı açıklamada Adkisson’un Çarşamba günü şirkete istifasını bildirdiğini belirtti. Şirket ayrıca Adkisson’un belirtilmemiş bir geçiş dönemi boyunca danışmanlık kapasitesinde icracı olmayan bir çalışan olarak kalacağını da ekledi.

MicroStrategy Yeni Yilda Bitcoin Lightning Hizmeti Sunacak


MicroStrategy Başkanı ve CEO’su Phong Le, Adkisson’un Satış Organizasyonu Başkanı ve Satış Fonksiyonu Başkanı olarak sorumluluklarını üstlenecek.

Adkisson’un ayrılışı MicroStrategy’nin yenilenen Bitcoin alımlarının ortasında geldi. Geçtiğimiz ay şirket, toplam 347 milyon dolar nakit karşılığında 12.333 Bitcoin daha satın aldığını ve toplam Bitcoin varlıklarını yaklaşık 30.200 dolarlık mevcut Bitcoin fiyatıyla yaklaşık 4,6 milyar dolar değerinde yaklaşık 152.333 Bitcoin’e çıkardığını duyurdu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x