Polygon Labs'de Görev Değişiklikleri • Coinkolik
Yükleniyor...

Polygon Labs’de Görev Değişiklikleri

Polygon Labs, CLO'sunu CEO olarak atadığını duyurdu.

polygon matic

Polygon Labs, CLO’sunu CEO olarak atadığını duyurdu.

Polygon Labs, kripto para sektörünün geçtiği sıkıntılı süreçte yönetimsel değişikliklere gitti. Şirket konuya dair açıklamalarda bulundu.

Polygon Labs’te CEO Değişikliği

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Polygon Labs, CEO’sunu CLO olarak terfi ettirdi. Bununla birlikte kurucu ortak Sandeep Nailwal şu anda yönetim kurulu başkanı olarak görev yapacak. Ryan Wyatt, Polygon Labs başkanlığından ayrıldı ve yerine Rebecca Rettig CLO olarak atandı. Marc Boiron ise baş hukuk görevlisi olarak görev yapıyordu ve şimdi yeni oluşturulan bir rol olan genel müdürlüğe terfi ettirildi.

Boiron’un terfisi, geçen Ağustos ayında DeFi protokolü dYdX’ten Polygon Labs’a katılmasının neredeyse bir yıl ardından gerçekleşti. Polygon’un dokuz kurucu ortağı, Boiron’un CEO rolü için “ideal” bir aday olduğunu belirtti ve Boiron, kurucu ortaklara rapor verecek.

Polygon Hard Forkundan Yeni Detaylar

Boiron’un CEO olarak atanması, Polygon Labs’ın Aralık 2021’de bir proje merkezi olmadığı için C-suite pozisyonlarının bulunmayacağını açıklamasından bir buçuk yıl sonra gerçekleşti. O zamanda Polygon’un kurucu ortağı Jaynti Kanani aynı zamanda CEO olarak görev yapıyordu ve Sandeep Nailwal ise baş işletme görevlisi pozisyonundaydı.

Bir Polygon Labs sözcüsü, CEO rolünü geri getirmelerinin sebebi olarak kuruluşun kurucu liderliği altında olduğunu ve bu şekilde devam edeceğini belirtti. Ayrıca, Boiron’un CEO olarak mühendislik ve iş ekiplerine liderlik edeceğini de vurguladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x