Polygon, TIME'ın En Etkili Şirketler Listesinde Gösterildi • Coinkolik
Yükleniyor...

Polygon, TIME’ın En Etkili Şirketler Listesinde Gösterildi

Polygon Labs, TIME’ın 2023’ün en etkili 100 şirketi listesinde yer aldıklarını açıkladı.

polygon matic

Polygon Labs, TIME’ın 2023’ün en etkili 100 şirketi listesinde yer aldıklarını açıkladı. 

Dünya çapında en etkili kişileri öne çıkaran yıllık TIME 100 listesiyle tanınan TIME dergisi, kapsamını çeşitli sektörlere önemli katkılarda bulunan şirketleri içerecek şekilde genişletti. Listenin 2023 baskısında Polygon, dijital varlık sektöründe dönüştürücü bir güç olarak konumunu sağlamlaştıran önemli isimler arasında yer alıyor. Bu kabul, Polygon’un büyümesinin ve blockchain endüstrisi üzerindeki etkisinin bir kanıtı niteliğindedir. 

Proje, Yakın Zamanda Polygon 2.0’ı Piyasaya Sürdü

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Polygon Labs, geçtiğimiz 18 ay boyunca sektördeki en hızlı ZK kanıtama sistemini piyasaya sürdüğünü ve ana ağdaki tek EVM eşdeğeri zkEVM’yi başlattığını bildirmişti. 

Geçtiğimiz hafta, ZK teknolojisi tarafından desteklenen sınırsız ölçeklenebilir ve birleşik likidite vizyonu olan Polygon 2.0 piyasaya sürüldü. Polygon 2.0, Polygon ekosistemi için ileriye doğru atılmış büyük bir adımı temsil ediyor. Polygon 2.0 vizyonunun temel bileşeni, her Polygon zincirinin bir ZK Layer-2 olması gerektiği yönündedir. Şirket, yakın zamanda Polygon PoS’u türünün ilk örneği merkeziyetsiz bir Zk Layer-2 olan zkEVM Validium’a yükseltmek için bir teklif yayınladığını açıkladı. 

Bu, Polygon PoS’un Polygon 2.0 ekosisteminin temel bir parçası olmasını sağlayacağı için ekosistem için önemli bir kilometre taşını temsil ediyor. Bir zkEVM Validium olarak Polygon PoS, düşük ücretleri ve yüksek ölçeklenebilirliği korurken Ethereum’un eşsiz güvenliğini miras alıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x