Yükleniyor...

Morgan Stanley, Kripto Endüstrisine Değindi

Amerika merkezli yatırım bankası Morgan Stanley (MS), kripto endüstrisine yönelik raporunda yatırımcıların yapısında değişiklikler olduğunu belirtti.

Morgan Stanley Kripto Endustrisine Degindi

Amerika merkezli yatırım bankası Morgan Stanley (MS), kripto endüstrisine yönelik raporunda yatırımcıların yapısında değişiklikler olduğunu belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto endüstrisi, bir yıldır en zorlu dönemlerinden birini geçiriyor. Sektörde yaşanan iflas, çöküş ve dava olayları gündemde bomba etkisi yarattı. Özellikle kripto kışı, yatırımcıları en zorlu bekleyişin içerisine soktu. Kurumsal şirketlerin hayatta kalma mücadelesi, yatırım ve yönetim şirketlerinin fırsat olarak görmesi gibi konular öne çıktı. Bu süreçte, özellikle FTX’in iflas yaşaması son noktayı koydu. Kripto borsaları, yatırımcıların güvenini yeniden kazanmanın yollarını arıyor. Tüm bu süreçler, Morgan Stanley tarafından rapor haline getirildi.

Morgan Stanley, Kripto Yatırımlarına Olan İlginin Değiştiğini Belirtti

Amerikalı dev yatırım bankası Morgan Stanley (MS), kripto fiyatlarının düşmesiyle birlikte dijital varlıklara olan yatırımcı ilgisinin değiştiğini belirtti.

Fiyat seviyelerine ve oynaklığına yönelik ticaret ilgisi azalırken, geleneksel finansa ilgi duyan müşterilere yönelik düzenlenen ürünlere olan ilgi artış gösterdi.

Ayrıca raporda, FTX olaylarına da değinildi. MS, FTX ve Alameda etkisinin tüm ekosistem ürünlerini yeniden öne çıkardığını belirtti.

Son olarak kripto yatırımcıları, süreçlerin zorluğundan bağımsız olarak kripto endüstrisinin gelecekte daha iyi yerlerde olacağını savunuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x