OKB'de ipler geriliyor: Yön ne tarafa? • Coinkolik
Yükleniyor...

OKB’de ipler geriliyor: Yön ne tarafa?

OKB, bir haftada yüzde 12’lik yükselişe imza atarak dikkatleri üzerine çekti.

OKB kripto analiz

OKB, bir haftada yüzde 12’lik yükselişe imza atarak dikkatleri üzerine çekti.

OK Blockchain ve OKX tarafından piyasaya sürülen OKB, geçtiğimiz haftanın öne çıkan kripto para birimlerinden birisi oldu. OKB, 11 Eylül’den bu yana yüzde 12’lik bir yükselişe imza attı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

OKB fiyatı, 11 Ekim’de ortalama 42 dolar seviyesinde hareketlilik sergilerken, 18 Ekim’de fiyat 47,70 dolara iğne attı. Gün içerisindeki düşüşten etkilenen OKB, günün en yüksek noktasından yüzde 8’e yakın bir geri çekilme yaşadı.

OKB’de yukarı yönlü yürüyüş yaklaşıyor

Kripto para borsası OKX, İngiltere’nin köklü futbol takımlarından Tottenham Hotspur’un Fan Token’ı (SPURS) için madencilik etkinliği başlatıyor. 23 Ekim’de başlayacak madencilik, CHZ ve OKB stake ederek yapılabilecek.

Son bir haftada yüzde 12’lik yükseliş kaydeden OKB, etkinliğin de etkisiyle yükselişini sürdürebilir. Diğer taraftan OKB, yön belirleme sürecine girmiş durumda. OKB fiyatı, 44,11 dolar desteğinin üzerinde, 44,50 dolar seviyesinde hareket ediyor.

OKB, 47,70 dolar bandındaki günün en yüksek zirvesine ilerlemek için gerekli koşulları oluşturmuş durumda. SPURS madenciliği, artan ilgi ve sosyal medyada aktiflik, OKB için itici metrikler olabilir.

OKB grafik

OKB, yükselişi sürdürmek için 44,11 dolar desteğinden alıcı çekmeye çalışabilir. Buradan gelen alıcıların baskısıyla, OKB fiyatı 45,85 dolara temas edebilir. 45,85 dolar direnci, OKB için oldukça güçlü bir nokta. Buradaki ayıların baskısı, fiyatı aşağı yönlü itebilir. Ancak direncin aşılması halinde, OKB’de 47,70 dolar bölgesi test edilebilir.

OKB’nin düşüş yaşaması halinde, 44,11 dolar desteği tekrar alıcıları çekmeye çalışacaktır. Bu bölgenin kaybedilmesi halinde, OKB, 42,18 dolara inebilir. Güçlü bir destek noktası olan 42,18 doların kaybedilmesi ise OKB’yi 40,50 dolara itebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x