PayPal USD (PYUSD) temalı coin'lerde rekor artış! • Coinkolik
Yükleniyor...

PayPal USD (PYUSD) temalı coin’lerde rekor artış!

PayPal'ın stablecoin duyurusuyla birlikte PYUSD isimli token'larda yüzde 25 bin'e kadar yükselişler gözlemlendi.

paypal

PayPal’ın stablecoin duyurusuyla birlikte PYUSD isimli token’larda yüzde 25 bin’e kadar yükselişler gözlemlendi.

Dün öğle saatlerine çok kritik bir duyuru yayımlayan ödeme devi PayPal, stablecoin’i olan PYUSD‘yi piyasaya süreceğini açıkladı. Bu hamleyle birlikte aynı adı taşıyan onlarca token üretildi. Hatta bazı PYUSD isimli token’larda anlık olarak yüzde 25.000’e kadar artışlar gözlemlendi. DEX Screener’den alınan verilere göre, bu değerler güncel olarak yüzde 100-2000 arasında gidip geliyor.

Ekran Resmi 2023 08 08 09.35.05

Yatırımcıların ilgisi, kolay kazanç fırsatlarında

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Çeşitli DEX platformlarında listelenen token’lar, kolay kazanç elde etmek isteyen yatırımcıların gözdesi durumunda. Bu olaya PayPal’dan önce X ile şahitlik etmiştik. Twitter’da değişikliğe giderek X platformuna dönüştüren Elon Musk, aynı adı taşıyan onlarca token’ı adeta uçurmuştu. Şimdiyse PayPal’ın PYUSD hamlesiyle karşımıza çıkan volatil token’lar, gündemi sallıyor.

PYUSD ile ilgili veriler, yalnızca fiyat hareketleriyle değil, yarattığı hacimle de ilgi topladı. Aynı isimle üretilen en popüler PYUSD token’ında 2,6 milyon dolara kadar işlem hacmi gözlemlendi. Bu durum, kripto yatırımcısının yeni hareketlere ne kadar hızlı aksiyon aldığını gösteren bir veri oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x