Pepe Hacimleniyor: Dogecoin ve Shiba Geride Kaldı • Coinkolik
Yükleniyor...

Pepe Hacimleniyor: Dogecoin ve Shiba Geride Kaldı

Pepe (PEPE), son 24 saatte 250 milyon dolara yakın bir hacme ulaşarak Dogecoin ve Shiba'yı geride bıraktı.

Pepe kripto

Pepe (PEPE), son 24 saatte 250 milyon dolara yakın bir hacme ulaşarak Dogecoin ve Shiba‘yı geride bıraktı.

Kripto piyasasının yükselişi, memecoin’leri de etkisi altına aldı. Popüler memecoin’ler ile başlayan yükseliş trendi, yüzlercesini de peşinden sürükledi. Ancak Pepe, hacim konusundaki güçlü artış ile Dogecoin ve Shiba‘ya kafa tuttu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son 24 saatlik verilere bakıldığında Pepe, 250 milyon doları aşan bir hacme ulaştı. Pepe‘nin fiyatı ile paralel olarak artış gösteren bu hacmi, Dogecoin‘e 50 milyon dolar ve Shiba’ya 150 milyon dolar fark attı.

Pepe Güçleniyor: Dogecoin ve Shiba’yı Geçti

Popüler memecoin projesi Pepe (PEPE), son 24 saatte yaklaşık 250 milyon dolarlık bir hacme ulaşarak en fazla işlem gören memecoin oldu.

Kripto para piyasası son günlerde ciddi yükselişler yaşıyor. Bitcoin ETF‘sinin gündem yaratmasıyla başlayan boğa koşusuna, memecoin’ler de dahil oldu. Ancak bir tanesi, aradan sıyrılarak liderlik koltuğunu ele geçirdi. Son dönemin en popüler memecoin’i Pepe, son bir haftada yüzde 65‘ten fazla yükseliş kaydetti. Pepe‘yi yüzde 6‘lık yükselişler ile Dogecoin ve Shiba takip ediyor.

memecoin shiba pepe

Fiyat yükselişinde adeta on katı bir fark atan Pepe, hacimde de Dogecoin ve Shiba‘yı geçmeyi başardı. Pepe’nin son 24 saatteki hacmi 250 milyon dolara yakın bir seviyeye geldi. Dogecoin hacmi ise son 24 saatte 207 milyon dolar oldu. Diğer taraftan Shiba, 104 milyon dolarlık hacimle günü geçiriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x