Pepe (PEPE) Temalı Bir Coin Patlama Yaptı! • Coinkolik
Yükleniyor...

Pepe (PEPE) Temalı Bir Coin Patlama Yaptı!

Pepe (PEPE) ile ilgili üretilen Pepe 2.

pepe

Pepe (PEPE) ile ilgili üretilen Pepe 2.0 (PEPE2.0) isimli bir memecoin, yalnızca 30 gün içinde yüzde 2000’e yakın değer kazandı.

Memecoin furyası bitmek bilmiyor. Yakın zamanda trend hale gelen 2.0 adlı kripto paralar, her alanda boy göstermeye devam ediyor. Özellikle de köpek ve PEPE temalı çıkartılan memecoin’ler, ciddi oranda hacimlere ulaştı. Pepe 2.0 (PEPE2.0) şeklinde ortaya çıkan bir memecoin, son 30 günde yüzde 1942 oranında artış gösterdi. Ayrıca diğer memecoin’lere oranla çok daha fazla işlem hacmine sahip olan PEPE2.0, memecoin piyasasında rüzgar estirmeye devam ediyor.

Ekran Resmi 2023 07 10 15.24.27

Memecoin’lerde 2.0 Furyası Yaşanıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler kripto paraları tercih ederek yeni memecoin’ler üreten kullanıcılar, yeni furya olarak 2.0’ı başlattı. DOGE, SHIB, FLOKI, PEPE gibi coin’ler ile ilgili 2.0 adlı memecoin’ler ilgi çekmeye devam ediyor. Bu taraftaki çok büyük artışları gözlemleyen kripto yatırımcıları, memecoin’lere akın ediyor.

Son 30 günlük zaman dilimine bakıldığında, Top1000’de marketcap sıralamasında yer alan coin’lerin en çok yükselen ikinci ismi PEPE2.0 oldu. Bu kadar kısa sürede neredeyse yüzde 2000’e yakın artış gösteren PEPE temalı memecoin, fiyat hareketleriyle risk yaratmayı sürdürüyor. Ek olarak PEPE2.0’ın bu şekilde hızlı artması, sosyal medyada tartışma konularına zemin hazırladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x