Pepe (PEPE) Temalı Coin'lerde Çılgınlık Sürüyor: Yüzde 750 Artış! • Coinkolik
Yükleniyor...

Pepe (PEPE) Temalı Coin’lerde Çılgınlık Sürüyor: Yüzde 750 Artış!

Son 24 saat baz alınarak incelenen verilere göre, Pepe (PEPE) türevli birçok memecoin, yüzde 100'den fazla artış gösterdi.

Pepecoin 1200x900 1.jpg

Son 24 saat baz alınarak incelenen verilere göre, Pepe (PEPE) türevli birçok memecoin, yüzde 100’den fazla artış gösterdi.

Geçtiğimiz haftaların yıldız kripto parası olan Pepe (PEPE), bir şekilde etkisini sürdürmeye devam ediyor. Piyasa pozitif fiyatlareken en çok artış gösteren coin’lerden biri olan PEPE, bu sefer de türev coin’ler ile ön plana çıktı. Memecoin ile aynı temada piyasaya sürülen onlarca coin, yüzde 100’ü geçik performans sergiledi. Hatta Pepe 4.20 isimli bir coin, son 24 saatte yüzde 757,81 değer kazandı.

Ekran Resmi 2023 07 08 10.40.27

Kripto Yatırımcısı, Memecoin’leri Terketmiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

PEPE bazlı onlarca kripto para piyasaya sürülüyor. Ve bu kripto paralarda büyük ölçüde yükselişler ve düşüşler gözlemleniyor. Bu durum, kripto yatırımcısının memecoin pazarını terketmediğini, dönem dönem burada hacim yaratıp, piyasaya canlılık kattığını gösteriyor. Son 1 günlük sürece bakıldığında PEPE temalı coin’lerde yüzde 757, 340 ve 216 oranında artışlar görülüyor.

Popüler borsalarda listelenene kadar kripto pazarını kasıp kavuran PEPE, hem kendi hem de diğer coin’ler çapında dönem dönem gündem oluyor. Çok büyük yükselişlerin yaşanmasından dolayı bu tarafa akın eden yatırımcı kitleleri, memecoin’lerdeki çoğu veriyi direkt olarak etkiliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x