Yükleniyor...

Peter Brandt Bitcoin’e (BTC) İnandığını Söyledi

1970'lerden beri emtia ticareti işinde olan deneyimli tüccar Peter Brandt, son tweetine göre hala Bitcoin’e (BTC) inanıyor.

brandt bitcoin hikayesi

1970’lerden beri emtia ticareti işinde olan deneyimli tüccar Peter Brandt, son tweetine göre hala Bitcoin’e (BTC) inanıyor. Ancak bunu sorguluyor çünkü fikirlerinin doğruluğuna kesin olarak inanan çok fazla insan var.

Hatırlarsanız Brandt, boğaların başka bir Bitcoin (BTC) rallisinden önce “tasfiye edilmesi” gerektiğini belirtmişti. Böyle bir durumda, BTC neredeyse hiç kimse beklemediğinde 50 bin  dolara fırlayabilir. Bu tam olarak 12 Mart’ta BTC’nin neredeyse yüzde 50 değerinde çöküş yaşaması sırasında gerçekleşti. Ancak Brandt’ın kendisi de kripto paranın tamamen sıfıra düşebileceğini tahmin ederek vahşi bir ayıya dönüşmüştü.

Tüm tasfiyelerin temizlenmesinden bu yana, Brandt Bitcoin ile ilgili açıklama yapmaya devam ediyor. Para baskısı üzerine odaklanan argümanları inkar etmiyor ama  boğa rallisine de inanmıyor.

Bitcoin’in Değer Teklifi

Bitcoin bir kimlik krizinin ortasındayken, Brandt’ın kafa karışıklığı devam ediyor. Koronavirüs pandemisi, her şeyi tersine çevirdi. Ancak, Adamant Capital’den Tuur Demeester, Brandt’ın Bitcoin’e olan inancını canlandırmasına yardım etti. Telefon görüşmelerinin ayrıntıları açıklanmadığı halde Brandt, Demeester’a para biriminin değer teklifini anlamasına yardımcı olduğu için teşekkür etti.

Brandt’ın 19 gün içinde gerçekleşecek olan Bitcoin halving hakkındaki şüpheciliğini değiştirip değiştirmeyeceği bilinmiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner