Yükleniyor...

Peter Brandt, Bitcoin’in 5 bin 500 Dolara Çekileceğini Aktardı

Tecrübeli analist Peter Brandt, Bitcoin’in (BTC) 7 bin 300’ün üzerinde gerçekleştirdiği hamle hakkında açıklamalarda bulundu.

peter brandt

Tecrübeli analist Peter Brandt, Bitcoin’in (BTC) 7 bin 300’ün üzerinde gerçekleştirdiği hamle hakkında açıklamalarda bulundu. BTC’nin dün 6 bin 700 seviyelerine kadar çeklimesinden sonra yaptığı bu hamle hakkında Brandt, “Ölü kedi sıçraması” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Brandt daha önceki aylarda yaptığı bir açıklama ile Bitcoin’in zirveye çıkmadan önce düşüş yaşayacağını ifade etmişti. Dün yaşanan sıçrama sonrası ise “Ölü kedi sıçraması” ifadesini kullanan ünlü analist, Bitcoin’in düşmeye devam edeceğini düşünüyor.

Peter Brandt: Boğalar Engel Oluyor

Brandt, Twitter’daki boğaların yalnızca BTC’nin 50 bin dolara ulaşmasını engellediğini ve tasfiye edilmesi gerektiğini belirtti. Brandt bugün bir değerlendirme daha yaparak, Bitcoin’in 50 bin dolara doğru yükselme hareketinden önce trend çizgisinin altında işlem görmesi gerektiğini ifade etti. Brandt, “Twitter’da boğa bulunamadığında bu harika bir alım sinyali olacak” diye konuştu.

Analiste göre Bitcoin 5 bin 500 dolara kadar çekilebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x