Yükleniyor...

Polygon ve Mercy Corps’dan Ortaklık Duyurusu!

Polygon ağı ve Mercy Corps Ventures, blockchain farkındalığı yaratmak ve geliştirmek amacıyla hizmet vermeyi planlıyor Yayınladıkları duyurular doğtultusunda Polygon ve Mercy Corps, yeterli hizmet almayan blockchain toplulukları için eğitim vermeyi planladıklarını belirtti.

ortaklık

Polygon ağı ve Mercy Corps Ventures, blockchain farkındalığı yaratmak ve geliştirmek amacıyla hizmet vermeyi planlıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yayınladıkları duyurular doğtultusunda Polygon ve Mercy Corps, yeterli hizmet almayan blockchain toplulukları için eğitim vermeyi planladıklarını belirtti. Özellikle blockchain farkındalığı yaratmak isteyen dev şirketler, bu konuya yönelik faaliyetlerin devam edeceğini ekledi. Yapılan duyuruya göre yeni ortaklığın belirlediği üç ana hedef var.

Polygon ve Mercy Corps, Hedeflerini Bildirdi

new the future of blockchain in tech 2022

Blockchain teknolojisine duydukları ilgiyle bilinen popüler şirketler, yaptığı açıklamalar ile desteklerine devam edeceklerini ve hedefleri doğrultusunda ilerleyeceklerini belirtti. Polygon ve Mercy Corps, yaptıkları birlikteliğin üç ana hedefini iletti. Hedeflerini, finansal erişim konusunu blockchain teknolojisine entegre etmek, blockchain teknolojisine yönelik eğitim kampları ve gelişmekte olan pazarlarda blockchain teknolojisinin kullanımı şeklinde bildirdi.

Polygon blockchain ağı ile kurumsal yardım şirketi olan Mercy Corps, yaptıkları duyuruyla sadece kripto sektörünü değil, global anlamda da dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Ayrıca ortaklık kuran dev şirketler, gelişmelerin bununla sınırlı kalmayıp devam edecğini de sözlerine eklemiş oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x