Yükleniyor...

Popüler Analist Bitcoin’de (BTC) Yeniden 20.000 Doların Görüleceği Tarihi Paylaştı!

Tanınmış bir Bitcoin analisti, lider kripto para biriminin 5 milyon dolara fırlayabileceğini söyleyerek rekor Bitcoin tahminlerinden birini açıkladı.

Populer Analistten Yeni Rekor Bitcoin BTC Tahmini Geldi 5 Milyon Dolar

Tanınmış bir Bitcoin analisti, lider kripto para biriminin 5 milyon dolara fırlayabileceğini söyleyerek rekor Bitcoin tahminlerinden birini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Carl the Moon olarak bilinen kripto para analisti Coin Post ile yapılan yeni bir röportajda, cesur tahmininin fiat para biriminin geleceğine bağlı olduğunu söylüyor.

“Dünyanın döviz arzına bakarsanız, şu anda 100 trilyon dolar değerinde. Bitcoin tüm bu likidite havuzunu devralırsa bu, Bitcoin’in potansiyel olarak bu piyasa değerini devralabileceği anlamına geliyor ve bu da Bitcoin fiyatının yaklaşık 5 milyon dolar olacağını gösteriyor.”

Carl, mevcut küresel ekonomik manzaranın lider kripto para birimi için uygun olduğuna inandığını söylüyor.

“Bence Bitcoin’in sonunda 20.000 doları kıracağı aşikar. Merkez bankalarının daha önce hiç olmadığı kadar para bastığını görüyoruz. Ve gördüğümüz şey Bitcoin’in neden yaratıldığına işaret ediyor. Temel olarak, Bitcoin teknik bir seviyeden çok daha fazla yükseliş eğilimi gösteriyor.”

Kripto para analisti Bitcoin konusunda yükselişe geçerken, çoğu trader’ın BTC’nin fiyat hareketini tahmin etmeye çalışırken muhtemelen para kaybedeceğini söylüyor.

“Bitcoin’i elinde tutan insanların dünyanın en büyük kazananları olacağını düşünüyorum çünkü Bitcoin, önceki on yılın en iyi performans gösteren varlığı olmuştur. Bence bu on yılın en iyi performans gösteren varlığı olmaya devam edecek.

Trader’lar, aktif olarak ticaret yaparlarsa ve ne yaptıklarını bilirlerse yatırım sahiplerinden daha fazla para kazanabilirler. Ancak tecrübesi olmayan insanlar ticaret yaparken para kaybetme eğilimindedir. Ticaret yapan insanların yaklaşık %80 ila 90’ı zaman içinde gerçekten para kaybediyor.”

Kısa vadede analist, Bitcoin’in büyük yükseliş trendini başlatmak için sadece 14.000 doları kırması gerektiğini söylüyor.

“Bitcoin’in şu anda bir boğa piyasasında olduğuna inanıyorum, ancak henüz büyük Bitcoin boğa koşusuna başladığımızdan pek emin değilim… Asıl soru, Bitcoin önceki yükselişi kırabilecek mi? Haziran-Temmuz 2019’da yaklaşık 14.000 dolarlık bir yükseliş vardı. Bu seviyeyi kırdığımızda, o zaman bir boğa piyasasında olduğumuzu kesin olarak söyleyebilirim.”

Bitcoin’in 14.000 dolarlık kilit direnci kırma ve ardından 20.000 dolara geçmek için çok önemli bir teknik göstergenin üzerinde kalması gerektiğini söyleyen Carl, şunları belirtti:

“20.000 dolara ulaşmamız için açıkça önce 14.000 dolara ulaşmamız gerekecek, ancak daha da önemlisi onu kırmamız gerekecek. Burada reddedilirsek, bu kötü bir işaret olur …

Bitcoin burada bu 20 haftalık hareketli ortalamanın üzerinde kalabilirse, o zaman Bitcoin fiyatının 20 bin dolar seviyesine geldiğini göreceğiz. Bu durumda, Nisan 2021’den önce Bitcoin’in 14.000 doların üzerinde kırıldığını görebiliriz. 14.000 doları kırdığımızda, sanırım büyük bir mum göreceğiz. Ardından da 20.000 dolara uzanan muazzam bir hareket göreceğiz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x