Yükleniyor...

Popüler İsme Göre Bu 5 Altcoin 2021’de Patlama Yapacak

Önde gelen kripto para trader’ı Tyler Swope, 2021’in ilk çeyreğinde patlayacağını söylediği beş altcoin’in ismini verdi

altcoin patlama 2021

Önde gelen kripto para trader’ı Tyler Swope, 2021’in ilk çeyreğinde patlayacağını söylediği beş altcoin’in ismini verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Swope, Chico Crypto’nun yeni bir bölümünde 160.000 YouTube abonesine Polkadot (DOT) ekosistemine bağlanan projeleri yakından takip ettiğini açıkladı. Polkadot’un ağlarından Kusama (KSM) listesinin başında yer alıyor. Ekipler, Polkadot’ta konuşlandırmaya hazırlık olarak protokollerinde yenilik yapmak veya deneyler yapmak için Kusama’nın ölçeklenebilir blok zinciri ağını kullanabilir.

Swope, Polkadot’un sınırlı sayıdaki parachain’inden (Parachain, Polkadot doğrulayıcıları tarafından küresel olarak uyumlu ve doğrulanabilen, uygulamaya özel bir veri yapısıdır. Çoğunlukla bir parachain, bir blockchain şeklini alacaktır) yararlanmak isteyen projelerin hepsinin Kusama’dan geçmesi gerektiğini vurguluyor.

Swope’un listesindeki ikinci altcoin ise Robonomics Network (XRT). Kripto para trader’ı, Robonomics’in bir Polkadot parachain yolundaki hazırlık sürecinde teknik olarak en gelişmiş ekip olduğunu söylüyor.

“Rococo testnet üzerinde Robonomics mi? Tam orada, Github’da. Kusama’da bir parachain olarak Robonomi’ye ne dersiniz?”

Ek olarak Swope, Robonomics’in Kusama parachain’in bir Polkadot röle zincirine dönüştürülmesi konusunda büyük bir vizyona sahip olduğunu vurguluyor:

“Bir röle zinciri hedefliyorlar. Amaç budur. Ayrıca, ‘Polkadot ağı teknik olarak 100 parachain projesini kabul etmeye hazır olduğunda ve Kusama ağı Polkadot yuvasında bir parachain olarak başarıyla bağlandığında, Robonomics bant genişliğini çoğaltmak için kendi parachain’ini tanıtmaya hazır olacak.”

Üçüncü altcoin ise Swope’un Robonomics’e benzer olduğunu söylediği Energy Web Chain (EWT):

“Enerji ağı sadece basit bir yuvayı zorlamakla kalmıyor, aynı zamanda bu yuvayı, bazı DApp’ler ve projeler için uygun olan tek bir röle zinciriyle dolduruyor.”

Dördüncüsü, Swope’un merkez bankası dijital para birimlerini (CBDC’ler) dağıtmak için gereken altyapının oluşturulmasında sorumlu olduğunu söylediği Sora Network (XOR).

“Sora Network’te süper iyimserim. Hatta parachain slot planlarıyla birlikte ayrıntılı bir Medium gönderisi bile yayınladılar.”

Swope, beş numaranın, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde parachain için bir açık artırmaya katılacak olan Bifrost (BNC) olduğunu söylüyor. Bifrost, likiditeyi belirlemek için tasarlanmış bir parachain olarak kabul ediliyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x