Riot, 163 Milyon Dolara Bitcoin Madencilik Cihazı Satın Aldı
Yükleniyor...

Riot, 163 Milyon Dolara Bitcoin Madencilik Cihazı Satın Aldı

Bitcoin madencilik şirketi Riot, Yaklaşık 163 milyon dolara MicroBT'den madencilik cihazı satın aldı.

Riot bitcoin madencilik

Bitcoin madencilik şirketi Riot, Yaklaşık 163 milyon dolara MicroBT’den madencilik cihazı satın aldı.

Kripto para birimlerinde yaşanan yükseliş senaryosu, madencilik şirketlerini de etkiledi. Bitcoin madenciliğiyle uğraşan şirketler, son dönemlerde kazançlarını artırmaya başladı. En büyük Bitcoin madencilik şirketlerinden birisi olan Riot, piyasa koşullarını arkasına alarak yeni bir yatırım yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Riot, MicroBT’nin kapısını çalarak 33 binden fazla Bitcoin madencilik cihazını envanterine kattı. Madencilik şirketi, MicroBT’ye bu cihazlar için 162 milyon dolar ödedi.

Riot, 33 Binden Fazla Bitcoin Madencilik Cihazı Satın Aldı

Riot, MicroBT’den 33.280 yeni Bitcoin madencilik cihazı satın alarak kapasitesini ikiye katladı. Bu satın alım ile birlikte tesisin üretim gücü 20,1 EH/s’ye çıkacak.

Ayrıca, Riot’un MicroBT’den 66.650 yeni madenci cihazı satın alma opsiyonu bulunuyor. Madencilik şirketi bu opsiyonu kullanırsa üretim gücü 35,4 EH/s’ye yükselecek.

Geçtiğimiz gün yapılan bir duyuruya göre, yeni madencilik cihazları MicroBT tarafından tesis edilecek. Bu cihazlar, Riot’un Teksas’taki Corsicana tesisine gönderilecek. Madencilik cihazlarının 162 milyon doları aşan bir maliyeti olacağı söyleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x