Yükleniyor...

Ripple, Defi Hazinesinden Pay Almak için XRP ile Bütünleşmiş Çözümler Arıyor

Ripple baş teknoloji sorumlusu David Schwartz, San Francisco girişiminin kurumsal ortaklarına merkezi olmayan finansal (DeFi) hizmetler sunup sunmayacağını araştırdığını söyledi.

Ripple Defi Hazinesinden Pay Almak için XRP ile Bütünleşmiş Çözümler Arıyor

Ripple baş teknoloji sorumlusu David Schwartz, San Francisco girişiminin kurumsal ortaklarına merkezi olmayan finansal (DeFi) hizmetler sunup sunmayacağını araştırdığını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BlockDown TV ile yapılan son röportajda Schwartz’a, Ripple’ın beş yıl sonra bankalar ve finans kurumları ağını nerede gördüğü soruldu.

XRP defterinin orijinal mimarlarından biri olan CTO, RippleNet’in tek elden bir mağaza olabileceğini ve birçok farklı türde ödeme yapmayı ümit eden kurumlar için ilk seçenek olacağını umduğunu söyledi.

Ripple (XRP) Yeni Çalışmalar Yürütüyor

Şirket ayrıca Schwartz’a göre yeni hizmetler sunmaya başlamak için çalışmalarını sürdürmekte:

“Ayrıca RippleNet aracılığıyla başka hizmetler de sunmaya çalışıyoruz – krediler gibi şeyler veya DeFi. Kurumsal ortaklar isterlerse DeFi hizmetleri sunulur.

Ripple’ın benzersiz özelliklerinden biri, tüm bu finansal kurumların ve bankaların işlem akışında yazılımımız olmasıdır. Böylece yeni bir ürün veya hizmet hatta DeFi alanından bir şeyi hızlıca geliştirip kurumlara sunabiliriz.

Schwartz’ın yorumları, Ripple’ın DeFi’ye ilgisinin ilk kanıtı değil. Geçtiğimiz yıl şirket, “XRP’yi özünde kullanacak merkezi olmayan bir finansal sistemi keşfetmek için devam eden girişimi” yürütmek üzere anahtar teslimi bir startup ​​şirketi olan Logos’u satın aldığını duyurdu.

Ripple ayrıca şirketin “yeni nesil ticaret platformu” oluşturma konusundaki ilgisini ima eden iş ilanları yayınladı. Ripple, platformu XRP sınır ötesi ödeme çözümüne, talep üzerine likiditeye (Demand Liquidity)entegre etmek istiyor. Böyle bir platformun DeFi içerip içermeyeceği hala bilinmiyor.