Ripple Labs başkanından Joe Biden ve Gary Gensler'e sert çıkış! • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple Labs başkanından Joe Biden ve Gary Gensler’e sert çıkış!

Ripple Labs başkanı Chris Larsen, Ripple, Grayscale ve SEC tarafındaki gelişmeler üzerinde Biden ve Gensler'in çuvalladığını ifade etti.

Chris Larsen ripple

Ripple Labs başkanı Chris Larsen, Ripple, Grayscale ve SEC tarafındaki gelişmeler üzerinde Biden ve Gensler’in çuvalladığını ifade etti.

Ripple Labs başkanı ve kurucu ortağı Chris Larsen, ABD’nin hukuk sisteminin ve Biden yönetiminin kripto politikasını kötü bir hale sürüklediğini belirtti. Temmuz ayında Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) karşısında kazandıkları kısmi zafere değinen Larsen, düzenleyici kurumun Ripple ve sektörün düzenlenmesindeki faaliyetleri başarısız yürüttüğünü dile getirdi.

“Kripto ve blockchain politikası berbat bir hale geldi!”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto endüstrisi ve blockchain teknoloji konusunda ABD’nin başarısız bir politika sergilediğini savunan Ripple Labs başkanı ve kurucu ortağı, son olaylar hakkında şunları söyledi:

“ABD burada kripto ve blockchain politikasını berbat etti. Bu, ne yazık ki düzenleyiciler yerine mahkemeler aracılığıyla bu netliği elde etmek ve bizi oyuna geri döndürmek için bir başlangıç. Bu Amerika’nın tarzı değil. Gary Gensler’in karar mekanizmasına değil, yasama organlarının net kurallarını benimsemeliyiz.”
Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x