Ana Sayfa Haberler Ripple (XRP) Kredi Teminatı Olarak Kabul Edilmeye Başlandı!

Ripple (XRP) Kredi Teminatı Olarak Kabul Edilmeye Başlandı!

Kripto para kredisi sağlayıcısı Nexo, kullanıcıların anlık kredi erişimi için teminat olarak XRP’yi kabul edeceğini açıkladı.

Geçtiğimiz hafta resmi blogunda yaptığı açıklamada Nexo, kararın kullanıcıların XRP’nin bir seçenek olarak istediğini belirten bir toplum anketinin sonucundan sonra alındığını belirtti. Karar, potansiyel olarak Ethereum’un arkasındaki üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP’ye bir başka önemli kullanım durumu kazandırdı.

Haber, XRP’nin kripto para piyasasında öneminin gittikçe artacağının son somur örneği konumunda. Haber sonrası XRP’nin değeri yüzde 3’den daha fazla arttı.

Sınır ötesi ödeme sisteminde önemli bir rol üstlenmek, en hızlı ve en ölçeklenebilir Blockchain varlık çözümlerinden biri olan XRP, uzun vadeli büyüme potansiyelini gören yatırımcılar arasında giderek popülerleşiyor.

Nexo’nun yeni politikasıyla hızlı nakit ihtiyacı olan XRP sahipleri, XRP’yi yatırım amaçlı tutacak ve kripto para birimine karşı satış baskını kolaylaştıracak.

Karar sonrası Nexo, XRP’yi kripto kredileri için teminat olarak kabul eden ilk borç veren oldu. Kararın XRP için inanılmaz derecede güçlü bir fayda özelliği sağladığı kesin.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Piyasa Özeti