Yükleniyor...

Ripple (XRP) Kredi Teminatı Olarak Kabul Edilmeye Başlandı!

Kripto para kredisi sağlayıcısı Nexo, kullanıcıların anlık kredi erişimi için teminat olarak XRP'yi kabul edeceğini açıkladı.

Ripple XRP Kripto Para

Kripto para kredisi sağlayıcısı Nexo, kullanıcıların anlık kredi erişimi için teminat olarak XRP’yi kabul edeceğini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta resmi blogunda yaptığı açıklamada Nexo, kararın kullanıcıların XRP’nin bir seçenek olarak istediğini belirten bir toplum anketinin sonucundan sonra alındığını belirtti. Karar, potansiyel olarak Ethereum’un arkasındaki üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP’ye bir başka önemli kullanım durumu kazandırdı.

Haber, XRP’nin kripto para piyasasında öneminin gittikçe artacağının son somur örneği konumunda. Haber sonrası XRP’nin değeri yüzde 3’den daha fazla arttı.

Sınır ötesi ödeme sisteminde önemli bir rol üstlenmek, en hızlı ve en ölçeklenebilir Blockchain varlık çözümlerinden biri olan XRP, uzun vadeli büyüme potansiyelini gören yatırımcılar arasında giderek popülerleşiyor.

Nexo’nun yeni politikasıyla hızlı nakit ihtiyacı olan XRP sahipleri, XRP’yi yatırım amaçlı tutacak ve kripto para birimine karşı satış baskını kolaylaştıracak.

Karar sonrası Nexo, XRP’yi kripto kredileri için teminat olarak kabul eden ilk borç veren oldu. Kararın XRP için inanılmaz derecede güçlü bir fayda özelliği sağladığı kesin.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x