Yükleniyor...

Ripple’da Neler Oluyor? Neden Analistler XRP’den Umutsuz?

Bitcoin (BTC) için yükseliş beklentileri son birkaç gün içinde büyümeye başlamış olsa da, analistler XRP'nin eğiliminin kesinlikle olumsuz olduğunu iddia ettiler.

xrp düşüş ripple

Bitcoin (BTC) için yükseliş beklentileri son birkaç gün içinde büyümeye başlamış olsa da, analistler XRP’nin eğiliminin kesinlikle olumsuz olduğunu iddia ettiler. Üçüncü büyük altcoin, 10 milyar dolarlık bir şirket tarafından desteklenmesine rağmen, son 12 ayda %50 oranında çöktü ve bu da onu tüm pazardaki en kötü performans gösteren kripto para birimlerinden biri haline getirdi.

XRP Fiyatının Eğilimi Kararlı Bir Şekilde Düşüşte

Kripto para analisti olan Joe Saz, kripto para birimleriyle ilgili yayın yapan BlockTV’ye katılarak, kripto para piyasası hakkındaki son düşüncelerini açıkladı.

Analist, 0,192 dolar seviyesinde olan XRP’nin şu anda “uzay boşluğunda” olduğunu, yani yakınlarında kayda değer bir destek olmadığını ve çok ciddi bir düşüş trendinde (kesin olarak azalan bir kanalda) kaldığını belirtti.

Bu nedenle, kripto para biriminin fiyatının yakın gelecekte 0,12 dolara kadar düşmesinin şaşırtıcı olmayacağını belirtti. Eğer bu senaryo gerçekleşirse XRP fiyatının %35 oranında düşeceği anlamına gelir.

Ripple (XRP) Düşüşü 0,10 Dolara Kadar Devam Edebilir

XRP boğalarının umutlarını sonlandırmaya çalışan sadece Joe Saz değil. Diğer analistler de XRP için umut görmüyor.

Kripto para analisti Magic, kısa süre önce kripto para biriminin XRP başına 0,15 dolara götüren “ayı bayrağının açıldığını” söyledi. Magic ayrıca, Bitcoin bir kez daha düşmeye başlarsa 0,15 dolarlık hedefin kolayca gerçekleşeceğini belirtti.

Magic’in XRP’nin 0.15 dolara düşeceği beklentisi, kısa bir süre önce kripto para biriminin uzun bir boğa koşusuna başlamadan önce 0,10 dolar ile 0,15 dolar aralığına düşmesi gerektiğini belirten tanınmış bir kripto para birimi analisti Jacob Canfield’ın görüşleriyle uyuşuyor.

Eski Wall Street trader’ı Tone Vays’ın son zamanlarda şunları söylediğini de hatırlatmak gerekir:

Ripple tokeninin kesinlikle yeri yoktur. Şimdi, her zamankinden daha fazla, sadece Ripple şirketinin güvenliği… XRP ile ilgili her şey kötü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner