Ripple'daki (XRP) vadeli işlemler rekor kırdı! • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple’daki (XRP) vadeli işlemler rekor kırdı!

Ripple (XRP) tarafındaki vadeli işlemlerdeki açık faiz, son 24 saat içinde 1,1 milyar doları aşarak, rekor seviyeye ulaştı.

xrp

Ripple (XRP) tarafındaki vadeli işlemlerdeki açık faiz, son 24 saat içinde 1,1 milyar doları aşarak, rekor seviyeye ulaştı.

XRP vadeli işlemlerindeki açık pozisyon, son 24 saatte 1,1 milyar doların üzerine çıkarak geçen haftaki rekor seviye olan 1 milyar doları aştı ve yıl içersindeki yeni rekora imza attı. Verilere göre, büyük kripto para birimleri değişmeden kalırken, XRP fiyatı ikinci yüzde 6’ya kadar yükseliş sergiledi. Altcoin’lerdeki durgunluğa rağmen, XRP cephesindeki volatilite, vadeli işlemlerdeki rekoru beraberinde getirdi.

Ekran Resmi 2023 07 19 15.08.25

XRP, tasfiye verilerinde BTC’ye kafa tutuyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son 12 saate 5,25 milyon dolarlık BTC tasfiye edilirken, XRP’de ise 4,79 milyon dolarlık tasfiye işlemi gerçekleşti. Son 24 saate bakıldığında toplamda 63,82 milyon dolarlık likidasyon sağlandı. Tek işlemde en çok tasfiye edilen değer ise 882.000 dolar ile Binance’teki BTC/USDT paritesi oldu.

Borsalardaki verileri ele aldığımızda ise son 12 saatte çok likidasyon, Binance’te 2,08 milyon dolar ile sağlanmış. Borsaki tasfiye edilen işlemlerin yüzde 63,59’luk kısmını short yönlü işlemler oluşturuyor. Dikkat çekici veriler ise, Huobi ve Bitmex borsasından geldi. Huobi’de tasfiye edilen işlemlerin yüzde 78,87 gibi büyük bir oranını short taraflı işlemler oluşturuyor. Bitmex’e bakıldığında, diğer borsalardan farklı olarak long yönlü işlemlerin tasfiye edildiği görülüyor.

Ekran Resmi 2023 07 19 15.08.46

Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Umu
Umu
4 ay önce

Uçacak ytd

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x