Ripple (XRP) yatırımcıları, fiyatı koruyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple (XRP) yatırımcıları, fiyatı koruyor

Bitcoin'in (BTC) 30 bin doların altına sarkmasıyla birlikte düşüşe geçen altcoin piyasasında Ripple'ın (XRP) güçlü duruşu, takdir topladı.

Ripple Escrow Cüzdanindan 1 Milyar XRP Daha Taşidi

Bitcoin’in (BTC) 30 bin doların altına sarkmasıyla birlikte düşüşe geçen altcoin piyasasında Ripple’ın (XRP) güçlü duruşu, takdir topladı.

BTC’deki fiyat zayıflığı, yeniden kendini gösterdi. Birkaç kez 30.000 doları test eden kripto paraların lideri, zaman zaman bu bölgenin altında kalıyor. Bu durum, altcoin’leri destek seviyelerine çekip, yatırımcıları alış yönlü işlemler adına korkutuyor. Fakat XRP için olaylar biraz daha farklı ilerliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BTC’nin her geri çekilmesinde en hızlı toplayan altcoin’lerin başında gelen XRP, yatırımcılarının fiyatı korduğunu direkt olarak gösteriyor. Haberin yazımı itibarıyla 0,74 dolar olan major coin, önündeki direnç bölgesini kırıp, büyük yükselişlerin fitilini yakabilir mi?

Ripple (XRP) Teknik Analizi

0,70 dolar civarına iğne atarak yukarı yönlü fiyatlamasını sürdüren XRP, henüz 0,762 doların üzerinde kalıcı olamadı. 0,761 – 0,768 dolar aralığı, popüler coin adına karar verici bir alan olacaktır. Bu bölgenin aşılıp, üzerinde kalıcık sağlanması ile XRP için takip edilebilecek direnç noktaları sırasıyla 0,831 ve 0,877 dolar olacaktır.

BTC’nin 30.000 doları altında işlem görmesi, SEC mücadelesi veya genel olarak ekosistemle ilgili gelebilecek FUD haberler, XRP’yi alt seviyelere çekebilir. XRP için destek niteliğinde takip edilebilecek fiyatlar sırasıyla sırasıyla 0,73 – 0,702 ve 0,665 dolardır. 0,665 doların destek olarak çalışmaması, XRP’de yeni bir satış dalgası başlatabilir.

Ekran Resmi 2023 07 18 10.26.35

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x