Gary Gensler'dan XRP davasına dair açıklamalar • Coinkolik
Yükleniyor...

Gary Gensler’dan XRP davasına dair açıklamalar

SEC başkanı Gary Gensler, geçtiğimiz günlerde sonuçlanan Ripple davasına dair yorumlarda bulundu.

sec kripto

SEC başkanı Gary Gensler, geçtiğimiz günlerde sonuçlanan Ripple davasına dair yorumlarda bulundu.

SEC başkanı Gary Gensler, kripto para piyasasının dört gözle takip ettiği davaya dair yorumlarını aktardı. Gensler, özet karara dair yorumlarını söyledi.

SEC başkanı Gary Gensler’ın Ripple davasına dair yorumları

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple Labs Inc’in XRP token’ını borsalarda satmanın menkul kıymetler yasasını ihlal etmediğine dair karar, SEC‘in kripto firmalarına yönelik yargı yetkisini savunma çabalarına karşı bir zafer olarak yorumlandı. Uzmanlar, bu kararın Coinbase ve diğer şirketleri, SEC’in sektör üzerindeki etkisine direnme konusunda cesaretlendireceğini söylüyor.

Kripto endüstrisi, SEC ve başkan Gary Gensler ile çekişme içinde ve Ripple davasının kararı, kripto firmalarının SEC’e karşı daha güçlü bir savunma hattı oluşturmasını sağlayabilir. Kararın, Coinbase, Binance, Bittrex ve SEC tarafından hedeflenen diğer borsalar için yeni bir argüman sunabileceği düşünülüyor.

gary gensler

Bu kararın, halka açık kripto borsalarındaki satışların menkul kıymet olarak kabul edilmemesine yönelik argümanları desteklediğini belirten uzmanlar, kripto savunucuları için bir dönüm noktası olduğunu ifade ediyor. Ancak, SEC ve kripto borsaları sözcüleri henüz konuyla ilgili yorum yapmamışlardır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x