SEC eski danışmanından Ripple davasının temyiz sürecine dair yorum • Coinkolik
Yükleniyor...

SEC eski danışmanından Ripple davasının temyiz sürecine dair yorum

SEC bölge eski direktörü Marc Fagel, Ripple davasının temyiz sürecine dair yorum yaptı.

gary gensler sec

SEC bölge eski direktörü Marc Fagel, Ripple davasının temyiz sürecine dair yorum yaptı.

Geçtiğimiz günlerde piyasada oldukça olumlu karşılanan SEC Ripple davasının özet kararı üzerindeki tartışmalar bitmiyor. Bununla birlikte sektör öncülerinin aklındaki tek şey temyiz süreci.

SEC bölge eski direktörü Marc Fagel temyize dair yorumlarda bulundu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SEC bölge eski direktörü ve deneyimli bir avukat olan Marc Fagel, Ripple ve XRP‘nin zaferinin temyiz sürecinde kısıtlanabileceğine inanıyor.

Fagel, mahkemenin kararının bölünmüş bir sonuç yarattığını ve her iki taraf için de zararlı olduğunu iddia etti. Menkul kıymetler yasalarının amacıyla tutarsız olduğunu düşündüğü bu kararın, İkinci Devre Mahkemesi tarafından tersine çevrilebileceği konusunda görüş bildirdi.

Fagel, yatırım sözleşmeleri ile diğer varlık türleri arasındaki mantıksız eşitsizliği vurgulayarak, İkinci Devre’nin bu konuya nasıl bakacağını merak etmektedir. Ancak sonucun uzun süre beklenmesini beklemektedir. Fagel’e göre, mahkemenin dolaylı olarak bir varlık satın alırken üçüncü bir taraftan kar beklendiği sonucunun geri çevrilebilir bir hata olduğuna inanmaktadır. Fagel’in deneyimi, Ripple’ın alt mahkemedeki zaferinin temyiz sürecinde sınırlanabileceği görüşünü desteklemektedir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x