Ripple CEO'su SEC'in temyiz hakkı üzerine konuştu • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple CEO’su SEC’in temyiz hakkı üzerine konuştu

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, SEC'in temyiz hakkına dair yorum yaptı.

brad

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, SEC’in temyiz hakkına dair yorum yaptı.

Ripple geçtiğimiz günlerde, SEC ile olan davasında özet karar ile birlikte bir üstünlük yakaladı. Bunun üzerine CEO Brad Garlinghouse, SEC’in temyiz hakkına dair konuştu.

Brad Garlinghouse: SEC, temyiz başvurusunda yıllarca bekleyebilir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple Labs’a karşı açtığı davada temyiz başvurusunda bulunmasının yıllar sürebileceğini söylüyor. Yargıç Torres’in XRP’nin bir menkul kıymet olmadığına dair verdiği kararın, SEC’in temyiz başvurusuyla daha da sağlamlaşacağına inanıyor.

Garlinghouse, SEC‘in temyiz başvurusunun zaman alabileceğini belirtse de, mevcut durumda ülkenin kanununun XRP’nin bir menkul kıymet olmadığına işaret ettiğini söylüyor.

ripple xrp

Garlinghouse, SEC’in ilk kez bir “kripto davası” kaybettiğini vurgulayarak, SEC’i “zorba” olarak nitelendiriyor ve kripto endüstrisinde “düzgün bir savunma yapamayan” oyuncuların peşine düştüğünü iddia ediyor.

SEC’in Ripple‘a karşı dava açmasıyla birlikte, birçok kripto borsasının belirsizlik nedeniyle XRP’yi listeden çıkardığını belirtiyor. Garlinghouse’a göre SEC, piyasaya kafa karışıklığı yarattı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde inovasyonu engelledi. Bu durumun girişimcilerin ve yatırımcıların ABD kripto pazarına ve blockchain endüstrisine katılımını zorlaştırdığını ifade ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x