Ripple kararı kripto spot hacimlerine olumlu yansıdı • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple kararı kripto spot hacimlerine olumlu yansıdı

Kripto para piyasası 5 yıldır süregelen Ripple SEC davasının sonuçlarını izliyor.

ripple

Kripto para piyasası 5 yıldır süregelen Ripple SEC davasının sonuçlarını izliyor.

Ripple’ın SEC ile süregelen davasında geçtiğimiz günlerde özet karar açıklandı. Bununla birlikte Ripple’ın yerel token’ı XRP ralli yaşarken, kripto spot hacimlerinde de artış görüldü.

Ripple kararı kripto yatırımcısını umutlandırdı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple Labs ile SEC arasında 5 yıldır devam eden davada geçtiğimiz günlerde özet karar açıklandı. Bununla birlikte karar Ripple’ın lehinde oldu. Kararın açıklanmasının ardından XRP, yüzde 80’e yakın yükseldi. Ek olarak kripto para spot hacimlerinde de artışlar görüldü.

sec

Ripple’ın XRP satışının menkul kıymet satışı olarak kabul edilmediği kararı, spot kripto ticaret hacimlerinde bir artışa yol açtı. The Block’un verilerine göre, spot borsalardaki ticaret hacmi 12 Temmuz’daki 12,74 milyar dolar seviyesinden 14 Temmuz’da 16,56 milyar dolara yükseldi.

Ripple davasının geleceği hakkında belirsizlik olsa da, New York’taki bir yargıcın kararı sonrasında Coinbase gibi kripto borsalarının hisse senetleri ve XRP gibi kripto para birimlerinde piyasa haberlerine göre artış yaşandı. Bu durum, piyasada bir hareketlilik ve yatırımcıların olumlu bir tepki verdiği anlamına gelebilir. Ancak davanın ilerleyişi ve sonucu, kripto piyasaları üzerinde etkisini sürdürebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x