Yükleniyor...

Robert Kiyosaki Bitcoin’i Övdü

Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki, Bitcoin’e olan desteğini yineledi ve altın fiyatının bin dolar seviyesine düşeceğini söyledi.

Robert Kiyosaki Gayrimenkul Yerine Bitcoin Onerdi

Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki, Bitcoin’e olan desteğini yineledi ve altın fiyatının bin dolar seviyesine düşeceğini söyledi. 

Ünlü yatırımcı, girişimci ve yazar Robert Kiyosaki, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Bitcoin ve altın fiyatına yönelik yorumlarda bulundu. Kiyosaki, saygı duyduğunu belirttiği fon yöneticisi Steve Van Meter’in altın fiyatının 1.000 dolara düşmesini beklediğini söyledi. Kiyosaki’ye göre Meter, piyasaların altının yükselmesini beklemekten yorulduğuna inanıyor. 

Kiyosaki Merkez Bankasına Güvenmiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Pandemi başladığından bu yana son üç yıldır BTC’nin hayranı olduğunu duyuran Kiyosaki, kendisi için Bitcoin’in gerçek para olduğunu ve nakit paranın çöp olduğunu belirtti. 

Kiyosaki daha önce yaptığı birçok Twitter paylaşımında, Federal Rezerv’in hiçbir karşılığı olmadan dolar basması ve bunları ekonomiye enjekte etmesi nedeniyle USD’nin yakında çökmesini beklediğini söylemişti. Diğer Bitcoin destekçilerinin aksine, hem BTC’ye hem de altına değer veren Kiyosaki, bu listeye gümüşü de ekledi.

ABD Merkez Bankası’nın hamlelerine güvenmeyen Kiyosaki, yakın zamanda Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşacağını düşündüğü bir gönderi paylaştı. 

Kiyosaki daha önce de aynı nedenlere atıfta bulunarak, 2025 yılına kadar Bitcoin’in 500.000 dolara ulaşacağını söylemişti. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x