Rusya ve Çin Bitcoin’e (BTC) Onay Verdi, ETH ve TRX Ortaklık Kuruyor: İşte Kripto Camiasında 1 Nisan Şakaları • Coinkolik
Yükleniyor...

Rusya ve Çin Bitcoin’e (BTC) Onay Verdi, ETH ve TRX Ortaklık Kuruyor: İşte Kripto Camiasında 1 Nisan Şakaları

Zekice yapılan şakalar kripto topluluğunun doğasında her zaman vardı.

Rusya ve Çin Bitcoin’e BTC Onay Verdi ETH ve TRX Ortaklık Kuruyor İşte Kripto Camiasında 1 Nisan Şakaları

Zekice yapılan şakalar kripto topluluğunun doğasında her zaman vardı. Piyasadaki genel depresyonun ortasında 1 Nisan Şaka Günü, biraz eğlenmek için doğru bir zaman gibi görünüyor. İşte 1 Nisan 2020’de kripto topluluğunu heyecanlandıran en komik şakaların bir özeti:

Tuvalet Kağıdı Tokeni Yeni Bitcoin (BTC)

Tarihinde ilk kez, Bitcoin (BTC) üstünlüğüne yeni bir kral meydan okuyor: Coinmarketcap’a göre, Tuvalet Kağıdı Tokeni (TPT). Bugün, tek sayfalık sunumu CMC’de yayınlandı. Kripto topluluğu, COVID-19 salgını karşısındaki bu dahiyane ürüne oldukça olumlu tepki verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

TPT fiyatının nispeten düşük olmasına rağmen, kapitalizasyonu Ethereum’dan (ETH) altı kat daha yüksektir. Ancak, bu tokeni satın almaya çalışmayın, tüm tedarik bazı balinalar tarafından satın alındı ​​ve stoklar tükendi.

Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin Yeni Düşük Seviyeler

Trader’lar da bugünkü duyarlılıktan uzaklaşmadı. Tanınmış trader ve analist CryptoBirb, Twitter’da altı saatlik ironik bir Bitcoin (BTC) fiyat grafiği yayınlayarak bazı takipçilerine kalp krizi geçirtmiş olabilir.

https://twitter.com/crypto_birb/status/1245134076232839169?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fd-3322124503646068264.ampproject.net%2F2003261442330%2Fframe.html

Grafiğinde, Bitcoin (BTC) fiyatı mevcut seviyesinden %38 düşerek, 4.000 doların altındaki alanları gösteriyordu. Ne yazık ki, bu şaka 12 Mart’a yaşanan piyasa katliamından sonra son derece gerçekçi görünüyor. Yani, ciddi bir ‘satış’ sinyali olarak dikkate alınmış olma ihtimali oldukça yüksek.

Beklenmedik İşbirlikleri

Bazı parlak şakalarda dApp hosting topluluklarından geldi. Tron Vakfı CEO’su Justin Sun, Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’in eski bir görüntüsünü paylaştı. Justin Sun’ın takipçileri Tron (TRX) ve Ethereum (ETH) arasındaki olası işbirliği hakkında şakalar ile gönderinin altını doldurdu.

Sonunda Onayladılar

Kripto paralara karşı olan ve sürekli düzenlemelerle kısıtlamaya giden iki büyük ülke Rusya ve Çin sonunda kripto para birimlerine onay verdi ve Bitcoin kullanmaya başladı.

Twitter’da yayılan şakacı bir açıklamaya göre, ABD Doları’nın hakimiyetinin kırılması için, Rus-Çin uluslararası işlemlerde Bitcoin kullanmaya karar verdiler!


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x