Yükleniyor...

Samsung Galaxy Telefonlardan Kripto Para Kazanmak Kolaylaşıyor

Theta blockchain tarafından desteklenen oyun ve e-spor merkezli bir video akışı platformu olan Theta.

samsung galaxy telefonlardan kripto para kazanmak kolaylasiyor

Theta blockchain tarafından desteklenen oyun ve e-spor merkezli bir video akışı platformu olan Theta.tv, Samsung ile Salı günü yaptığı açıklamada on milyonlarca Samsung Galaxy telefonu sahibinin kullanımına sunulacağı belirtildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kullanıcıların hizmetine sunulacak uygulama, yeni çıkan Samsung Galaxy S20 akıllı telefonlarda önceden yüklenmiş olarak gelen Samsung Daily’nin arayüzüne yerleştirilecek. Ayrıca piyasada yer alan, Galaxy S10, S9, Note 10 ve Note 9 cihazlara da gelecek güncelleme ile birlikte entegre edilecek.

Mobil Uygulama İle Kripto Para Kazanmak

Theta.tv’yi diğer benzer video oyun izleme platformlarından ayıran en büyük özellik ise kullanıcılar sevdiği içerikleri izlerken TFUEL olarak da bilinen Theta jetonlarından kazanabilecek. Kazandıkları bu jetonları ister izledikleri yayıncılara bağışlayabilecek isterlerse de bir kripto para borsasında diledikleri gibi kullanabilecekler.

Samsung Daily, aslında daha önce Galaxy akıllı telefonlarda yer alan Bixby Home arayüzünün yenilenmiş hali olarak karşımıza çıkıyor. Samsung Daily sayesinde kullanıcılar kolaylıkla Theta.tv platformuna bağlanabilecek. Samsung’un NEXT fonu 2017 yılında ortaklık kurduğu Theta Labs ile uzun süredir işbirliği içerisinde yer alıyor.

Theta Labs’ın kurucu ortağı ve CEO’su olan Mitch Liu yaptığı açıklamada, kullanıcılara sunulacak bu imkan ile hem Samsung’un milyonlarca kullanıcısına kolayca erişeceğiz hem de Theta’yı video içeriği anlamında küresel bir büyüklüğe taşıyacağız diye belirtti.

Theta.tv, oyun yayıncıları ve e-spor mücadeleleri dışında, kripto paralar, blockchain konferansları ve Dünya çapında gerçekleşen büyük turnuvaları da izlemeye olanak sağlıyor.

TFUEL yazım itibari ile 0.0070 dolar seviyesinden işlem görüyor.