SAP, USDC'i Kullanarak Test Gerçekleştiriyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

SAP, USDC’i Kullanarak Test Gerçekleştiriyor!

Alman yazılım devi SAP, müşterilerin ödemelerle ilgili problemlerine destek olmak amacıyla Circle'ın Ethereum tabanlı USDC stablecoin'ini test ediyor.

circle kayip verdi

Alman yazılım devi SAP, müşterilerin ödemelerle ilgili problemlerine destek olmak amacıyla Circle’ın Ethereum tabanlı USDC stablecoin’ini test ediyor.

SAP, sınır ötesi ödemeleri test etmek için Circle’ın USDC stablecoin’ini kullanacağını açıkladı. Yazılım devi, işletmelerin yurtdışına para gönderirken karşılaştığı zorlukları çözmeyi hedeflediğini belirtti. Bir blog gönderisine göre şirket, ABD dolarına sabitlenmiş stablecoin ve daha az benimsenen Avrupa’ya sabitlenmiş eşdeğeri EUROC’den yararlanarak çeşitli hizmetler sunmayı düşünüyor.

Yetkili İsimlerden Açıklama Geldi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Almanya’nın önde gelen şirketlerinden olan SAP’ın bir stablecoin projesini test etmesi, global anlamda ilgi çekti. Hem teknoloji hem de kripto endüstrisinin önde gelen isimleri, bu test aşaması hakkında görüşlerini belirtti. Bu görüşler arasında SAP’ın ürün uzmanı Sissi Ruthe’nin söylemleri ön plana çıktı

SAP ürün uzmanı Sissi Ruthe, son gelişmeleri ele alarak,” Bu büyük zorluklar, bir uzlaşma aracı olarak dijital para ve altta yatan teknoloji olarak blok zinciri ile çözülebilir” dedi. Kripto ekosistemine pozitif bir gelişme katan bu durum, birçok topluluk tarafından yakından takip ediliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x