SBF'nin avukatları mahkemeden tahliye talebinde bulundu • Coinkolik
Yükleniyor...

SBF’nin avukatları mahkemeden tahliye talebinde bulundu

SBF'nin avukatları mahkemeden geçici tahliye talebinde bulundu.

sbf

SBF’nin avukatları mahkemeden geçici tahliye talebinde bulundu.

SBF’nin avukatları mahkemeden taleplerini art arda sıralıyor. Bununla birlikte avukatlar, son taleplerinde SBF’nin geçici olarak tahliye talebinde bulundu.

SBF’nin avukatlarından yeni talep

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sam Bankman-Fried, avukatlarıyla haftada iki gün adliyedeki bir odada buluşabiliyor; ancak avukatlar, bu durumun Ekim ayındaki duruşmaya hazırlık süreci için yetersiz olduğunu ifade ediyor. FTX eski CEO’sunun avukatları, yaklaşan duruşma öncesinde belgeleri incelemesi ve savunmasını hazırlaması için hapisten çıkmasına veya en azından haftanın beş günü boyunca avukatlarıyla görüşmesine izin verilmesi çağrısında bulunuyor.

Şu anda Bankman-Fried, haftada iki gün avukatlarıyla adliyede buluşabiliyor; ancak avukatlar, bu sürecin duruşma hazırlıkları için yeterli olmadığını vurguluyor. Savunmanın etkili bir şekilde hazırlanabilmesi için Bankman-Fried’ın belgeleri keşif aşamasından itibaren incelemesi, çevrimiçi delilleri analiz etmesi ve savunma stratejisini oluşturması gerekiyor. Avukatlar, bu süreç için internete erişim sağlayan bir bilgisayarın önemli olduğunu belirtiyor.

SBF Serbest Kaldiktan Sonra Ilk Kez Gorundu

Avukatlar, ayrıca Bankman-Fried’ın mevcut koşullarda zorluklarla karşılaştığını da dile getiriyor. Verilen dizüstü bilgisayarın pil ömrünün sınırlı olduğu, hücre bloğunda şarj imkanının olmadığı ve internet bağlantısının oturumların yarısında zayıfladığı belirtiliyor.

Daha önce Bankman-Fried, kefaleti iptal edilmeden önce haftada 80-100 saatini savunmasını hazırlamak için harcadığını belirtti. Ancak eski milyarder, eski meslektaşı ve eski kız arkadaşıyla iletişim kurmak ve tanıkları etkilemekle suçlandıktan sonra hapishaneye gönderildi. Bankman-Fried, iddialara göre milyarlarca dolarlık müşteri varlığını kişisel yatırımları için kullandığı suçlamalarıyla karşı karşıya.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x