SBF'nin Washington'daki Mülküne Fiyat Verildi • Coinkolik
Yükleniyor...

SBF’nin Washington’daki Mülküne Fiyat Verildi

İflas eden borsa FTX'in eski CEO'su Sam Bankman-Fried'in Washington DC'deki evine 3 milyon dolarlık teklif verildi.

sbf

İflas eden borsa FTX‘in eski CEO’su Sam Bankman-Fried’in Washington DC’deki evine 3 milyon dolarlık teklif verildi.

İflas eden kripto para borsasının CEO’sunun evine bir emlakçılık ofisi tarafından ilan açıldı. Bununla birlikte ev 3 milyon dolar teklif aldı.

SBF’nin Washington Evi Satışta

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Guarding Against Pandemics’e ait olan Washington’daki bir emlak web sitesinde “koşullu” olarak listelendiği ve bu durumun bir teklifin kabul edildiğini gösterdiği bildirildi. Bu bağlamda, daha önce iflas etmiş kripto para borsası FTX ve eski CEO’su Sam Bankman-Fried ile bağlantılı bir alıcının veya alıcıların Washington, DC’nin Capitol Hill semtinde bulunan bu mülke sahip olabileceği belirtiliyor.

sbf1

Realtor.com’da güncellenen bir gönderiye göre, DC mülkü “koşullu” olarak listelenmiş durumda, bu da bir teklifin kabul edildiğini ancak işlemin henüz tamamlanmadığını gösteriyor. Şehir evinin, FTX‘in eski CEO’sunun kardeşi Gabriel Bankman-Fried tarafından kurulan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Pandemilere Karşı Koruma’ya ait olduğu ifade ediliyor.

Ocak ayında Cointelegraph’ın bildirdiğine göre, mülk, FTX kullanıcı fonlarının kötüye kullanıldığı iddialarının ardından emlak listelerinden kaldırılmıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x