Yükleniyor...

SEC ile Binance’ten ortak hamle gelebilir!

SEC ile Binance, Eeon’a karşı birleşerek firmanın yasal gereklilikleri karşılamadığını belirtti.

Fotoram.io 7

SEC ile Binance, Eeon’a karşı birleşerek firmanın yasal gereklilikleri karşılamadığını belirtti.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile popüler kripto borsası Binance‘ten Eeon’a karşı ortak düşüncelerini dile getirdi. SEC ve Binance, davalara müşterileri adına dahil olmak isteyen Eeon’a yasal gereklilikleri karşılamadığı gerekçesiyle sert çıkıştı.

SEC ve Binance, Eon’a karşı çıkıyor

Davacı olan SEC ve davalı durumundaki Binance, Eeon’un gerçekleştirebileceği herhangi bir eylemle karşı durma konusunda bir toplandı. SEC, Eeon’un davalardaki sürekli yapmış olduğu temsil problemlerine değindi. Eeon’un iddialarının her seferinde başarısız olduğunu belirten SEC, mahkeme talebin reddi için çağrı yaptı.

Binance ise, Eeon’o olan tavrı için üç neden belirtti. Bu nedenler, yasal gereklilikerin karşılanmaması, SEC onayından geçmemesi ve Eon’un kendisini çıkar taraf olarak gösterememesi şeklinde. Ayrıca Binance, Eeon’un davasının mevcut davayla ilgisiz olduğunu ifade etti. Eon karışıklığı konusunda aynı görüşleri belirten SEC ve Binance, iler ki süreçlerde bir hamle yapabilir. Bu durumun kripto endüstrisini nasıl etkileyeceği ise henüz kestirilemiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x