Yükleniyor...

Shiba Inu’dan Yeni Metaverse Konsepti Paylaşımı

Shiba Inu'nun metaverse hesabından çalışmalarla ilgili yeni görsel paylaşımı geldi.

Shiba Inudan Yeni Metaverse Konsepti Paylasimi

Shiba Inu’nun metaverse hesabından çalışmalarla ilgili yeni görsel paylaşımı geldi.

Shiba Inu ekibi, Decentraland gibi girişimlerle rekabet etmeyi amaçlayan metaverse projesinin tanıtımını yapmıştı. Geçtiğimiz aylarda da projeyle ilgili ipuçları ortaya çıktı. SHIB platformda görsel konseptlerin kalitesini artırmak adına bu projede The Third Floor (TTF) görselleştirme stüdyosuyla çalışıldığını aktardı. Yeni bir paylaşımda da metaverse’ün renkli konsept çizimine yer verildi.

Shiba Inu’dan Yeni Metaverse Konsept Çizimi

Shiba Inu, Twitter’daki SHIB Metaverse hesabından Dunes dünyasının çalışmasıyla ilgili yeni görsel paylaşımı yaptı.

SHIB Metaverse Twitter hesabından yapılan paylaşımda, renklendirilen Dunes‘in yansıtmayı amaçladığı duygular ve dokular detaylandırıldı.

Shiba Inu, oyunu Shiba Eternity’de olduğu gibi derin detaylara yer vermeyi seviyor. Ekibin edebiyatı ve geleneklerini sevdiğini söylemek pek de zor olmaz.

SHIB Metaverse paylaşımında Dunes şu şekilde anlatılıyor:

“Kendinizi rüzgarların şekillendirdiği kum tepeciklerine bakarken hayal edin, bir sıcaklık hissi duyarken, pürüzsüz kum parçacıkları yakın bir mesafede diğer kum tepeciklerini karşılıyor, belki de bir engelin arkasındaki korunaklı alanları hissediyorsunuz. Öteye baktığınızda bir tür vaha keşfedersiniz, ancak bu vaha diğerlerine benzemez, büyüktür, şekillendirilmiştir ve gösterişli mimari ve serin sularla dolu maceracı ve modern bir yeri ağırlar.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner