SHIB'de kafa karıştıran hareketlilik: Piyasa ikiye bölündü • Coinkolik
Yükleniyor...

SHIB’de kafa karıştıran hareketlilik: Piyasa ikiye bölündü

Kripto para borsalarında bulunan toplam SHIB miktarı son zamanlarda 1,1 milyar doların üzerine çıktı.

SHIB

Kripto para borsalarında bulunan toplam SHIB miktarı son zamanlarda 1,1 milyar doların üzerine çıktı. Bu yükselişin satış baskısına yol açabileceği düşünülürken, bazı analistler ise SHIB coin’in yakın zamanda toparlanabileceğini belirtti.

“Son mini boğa koşusundan çok uzakta”

CryptoQuant verilerine göre, Shiba Inu yatırımcıları son birkaç gün içinde 1 trilyondan fazla varlığı kripto para borsalarına taşıdı. Hızlı değişim, SHIB fiyatının önemli ölçüde düşmesinden bir gün önce (tüm dijital varlık piyasasıyla rezonans halinde) yani 8 Ekim’de başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasalarında depolanan toplam token miktarı 9 Ekim’de 169,7 trilyonun üzerine çıktı (yaklaşık 1,1 milyar dolara eşit). Kısa bir süre sonra bu rakam hafif bir düşüşle yaklaşık 169,3 trilyona geriledi.

Öte yandan kendi kendine saklama yöntemlerinden kripto platformlarına geçiş genellikle düşüş işareti olarak kabul edilir çünkü artan borsa arzı satış baskısına işaret edebilir. SHIB haftalık bazda yüzde 5’in üzerinde düşüş yaşadı ve miktar, bu yıl Ağustos ayında kaydedilen son mini boğa koşusundan çok uzakta olarak kaydedildi.

Dip Olabilir

Yukarıda bahsedilen karamsar eğilimin aksine, bazı analistler Shiba Inu’nun fiyatının dibi bulmuş olabileceğini, yani önümüzdeki aylarda yükselmeye başlayabileceğini öne sürdü. Bu tezin savunucularından biri, SHIB KNIGHT X (Twitter) kullanıcı adını kullanan popüler kripto para yatırımcısı oldu.

Kısa bir süre önce, varlık kritik bir destek hattının üzerinde kaldığı için SHIB’in 8 ayın en yüksek seviyesi olan 0,0003 dolara çıkabileceği öngörüldü.

Shiba Inu’nun yakma programının başarılı bir şekilde yürütülmesi ve katman-2 blokzinciri çözümü Shibarium’un geliştirilmesi de yükseliş unsurları olarak sunuldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x