Yükleniyor...

Shopify Web3 Partnerliği Kurdu

Küresel çaplı online alışveriş platformu Shopify, Web3 geliştirmeleri kapsamında Novel ile partnerlik kurduğunu duyurdu.

shopiffy

Küresel çaplı online alışveriş platformu Shopify, Web3 geliştirmeleri kapsamında Novel ile partnerlik kurduğunu duyurdu.

Dünya genelinde geniş ve aktif bir müşteri kitlesi bulunan Shopify, Web3 çalışmalarını hızlandırıyor. Çalışmalar kapsamında son olarak Novel ile ortaklık kuruldu. Yapılan ortaklık neticesinde, akıllı sözleşmelerle desteklenen NFT ürünleri Shopify mağazasında satışa sunulabilecek.

Shopify ve Novel Web3 Ortaklığına Başladı

Alışveriş şirketi, Web3 teknolojisini küresel çapta kullandırmak ve kullanıcıların hizmetine sunmak için yeni çalışmasına başladı. Kod yapısı kullanmadan bu teknolojiyi sağlayan Novel ile iş birliği yapıldı. Novel, alışveriş platformundaki satıcıların herhangi bir teknik bilgi veya maddi yükümlülüklere takılmadan Web3 teknolojisine erişmelerini sağlayacak. Yeni araçlarla ve yapılarla donatılacak uygulama, Shopify App Store‘da hizmete sunulacak.

Şirketler uygulamayı, basım ve dağıtım olmak üzere iki mekanizmada planladı. Buna göre satıcılar, yeni bir NFT ürünü oluşturmanın yanı sıra mevcut ürünlerini de sisteme ekleyebilecekler. Novel, altyapı olarak bu ürünleri akıllı sözleşmelere bağlayacak ve satışa hazır hale getirecek.

Ortaklık ile ilgili konuşan Novel CEO’su Roger Beaman, şunları söyledi;

Shopify ile entegre olarak, tüm satıcıların Web3 alanına girmeleri için ihtiyaç duydukları araçlarla donatacağız. Bunun için sektör lideri e-ticaret platformundan yararlanabiliyoruz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x