Yükleniyor...

Sıradaki Altcoin Patlaması İçin Bir Kıvılcımın Yeterli Olacağını Söyleyen Popüler Analist 3 Altcoin Açıklıyor

Kripto para trader’ı ve analisti Nicholas Merten, bir sonraki altcoin döngüsüne hazırlık amacıyla 3 merkeziyetsiz finans (DeFi) varlığını satın aldığını açıkladı.

siradaki altcoin patlamasi icin bir kivilcimin yeterli olacagini soyleyen populer analist 3 altcoin acikliyor

Kripto para trader’ı ve analisti Nicholas Merten, bir sonraki altcoin döngüsüne hazırlık amacıyla 3 merkeziyetsiz finans (DeFi) varlığını satın aldığını açıkladı. 

DataDash’in yeni bir bölümünde Merten, 404.000 abonesine, altcoin piyasasının bir sonraki ani yükselişinin bir kıvılcıma baktığına inandığını söylüyor:

“[Bitcoin] değerlemede trilyon doların üzerinde bir varlık. Bu, bu likiditenin büyük bir kısmının diğer kripto para birimlerine akabileceği ve içinde bulunduğumuz mevcut döngünün ikincil aşamasının tartışmasında tekrar rol oynayabileceği anlamına geliyor… Daha önce bunu NFT’ler, DeFi, oracle’lar ve altcoin alanda gördünüz. Sadece bazı büyük hacimli aktörlerin patlamaya başladığı o katalizör anını bekliyor.”

Yeni bir altcoin sezonu kızışırken, Merten satın aldığı ilk kripto paranın merkeziyetsiz borsa Uniswap (UNI) olduğunu söylüyor:

“Optimism veya optimistic rollups’lar yoluyla ikinci katman ölçeklendirmeyi gerçekleştirirseniz, burada gaz ücretlerini neredeyse sıfıra indirebileceksiniz… Eğer burada bu iki özelliğe sahipseniz, bir likidite girdabı oluşturmak için mükemmel bir fırsata sahip olursunuz. Uniswap, kendisini kullanıcıların büyük çoğunluğunun kullanabileceği nihai bir borsa haline getiriyor.”

Merten’in listesindeki bir sonraki kripto para, Bitcoin’e iyi bir kullanım durumu getirmeyi amaçlayan bir proje olan Stacks (STX):

“Stacks platformu, insanların Bitcoin ağının üzerindeki ikincil bir katman üzerinde akıllı sözleşme tarzı uygulamalar geliştirmesini sağlayacak… Sadece ödemelere odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda Ethereum’da gördüğünüz gibi uygulamalar oluşturmak için gerçek bir çerçeve de oluşturuyor. Dolayısıyla, Uniswap sağlam bir platform, insanların Bitcoin’i likit bir şekilde ödünç vermelerine ve takas etmelerine ve Bitcoin’i farklı türdeki programatik işlevlerde gerçek para olarak kullanmalarına olanak tanıyan borç verme platformları ve borç alma platformları oluşturma yeteneği.”

Merten’in radarındaki son altcoin, arzını bir sepet fiat para birimine ve volatilite endeksine (VIX) göre ayarlayan esnek bir stablecoin olan Benchmark Protocol (MARK):

“Burada sadece fiyata bağlı olmak yerine, aslında geleneksel piyasa oynaklığını ölçen bir piyasa endeksi kullanıyor. Böylece finansal piyasalarda dalgalanma dönemleri olduğunda, daha istikrarlı likidite sağlayabilmek için dolaşıma daha fazla MARK sürülüyor veya MARK sahiplerine veriliyor.”


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Omer
Omer
2 yıl önce

Merhaba kolay gelsin dilerim smart treder son durumu ne olacak nezaman yukselecek

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x