Solana diriliyor: 2023'ün zirvesine ulaştı • Coinkolik
Yükleniyor...

Solana diriliyor: 2023’ün zirvesine ulaştı

Solana (SOL), 2023'ün yeni zirvesini oluşturarak toplam kilitli varlık değerinde 338 milyon dolara ulaştı.

solana sol haber

Solana (SOL), 2023’ün yeni zirvesini oluşturarak toplam kilitli varlık değerinde 338 milyon dolara ulaştı.

Kripto para piyasasında adeta boğa sinyalleri gelmeye başladı. Eylül sonu itibarıyla başlayan yükseliş dalgası, ekim ayının başında da devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Solana yükselen piyasada yeniden dirildi. Popüler kripto projesi 30 Eylül tarihinde 20 dolar seviyelerinde hareket ederken, bugün itibarıyla 24 doları aşmış durumda. Yüzde 20’yi aşan bir yükseliş kaydeden SOL aynı zamanda yeni bir rekora imza attı. Solana’nın toplam kilitli varlık değeri 338 milyon dolara ulaştı.

Solana (SOL), toplam kilitli varlık değerinde rekora imza attı

Merkeziyetsiz kripto projesi Solana (SOL), toplam kilitli varlık değerini 338 milyon dolara çıkardı. Bu miktar ile birlikte Solana 2023’ün en yüksek toplam kilitli varlık değerine ulaştı.

DefiLlama verilerine göre, Solana’nın toplam kilitli varlık değeri son 24 saatte yüzde 4,15’lik bir yükseliş kaydetti. Bu yükselişle toplam kilitli varlıkların değeri 324 milyon dolardan 338 milyon dolara yükseldi.

Projeye artan ilgi, Solana’nın tekrar gündeme gelmesi ve fiyat tarafında yaşanan artış önemli etmenler oldu. SOL fiyatı üç gün içerisinde yüzde 20’yi aşan bir yükselişe imza attı.

Solana

24 doları aşan bir fiyatta hareketlilik sergileyen SOL, 2023’ün en düşük noktasından yüzde 65’lik bir yükseliş yaşadı. Zincir üstü verilere göre Solana tarafında işlerin yolunda gittiğini söylemek mümkün.

SOL yükselişi sürdürmek için 25,18 dolar seviyesinde yer alan psikolojik direnci geçmek zorunda. Bu noktayı test edebilme potansiyelini ise halen daha koruyor. 25,18 dolar direncinin kırılması ise SOL fiyatını 27,40 dolar seviyesine itebilir. Olası bir geri çekilmede ise ana destek bölgesi olarak 20,30 dolar seviyesi işleyebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x