Floki'de (FLOKI) neler oluyor? • Coinkolik
Yükleniyor...

Floki’de (FLOKI) neler oluyor?

Popüler memecoin'lerden Floki (FLOKI), DWF Labs haberlerinin gündeme düşmesinin ardından güçlü bir yükseliş yaşadı.

floki görseli

Popüler memecoin’lerden Floki (FLOKI), DWF Labs haberlerinin gündeme düşmesinin ardından güçlü bir yükseliş yaşadı.

Kripto piyasasında piyasa yapıcıların rüzgarı esiyor. Büyük piyasa yapıcılardan DWF Labs hangi kripto para birimine yönelse o projede yükselişler meydana geldi. Coinkolik’in de ele aldığı bu durumun son ürünü ise Floki oldu. DWF Labs, Lookonchain’e yansıyan verilere göre Floki’ye yanaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Çıkan haberlerin etkisiyle FLOKI yükselişe geçti. Popüler memecoin projesi dört günde yüzde 30’luk yükseliş yaşadı. Ancak bu yükselişe Dogecoin (DOGE) veya Shiba Inu (SHIB) eşlik edemedi.

Floki (FLOKI) sessizce yükseliyor!

Popüler memecoin projesi Floki (FLOKI) ise yükselişe geçti. Lookonchain, DWF Labs’ın Floki projesiyle etkileşime girdiğini dile getirdi.

DWF Labs ile ilişkilendirilen bir cüzdan, FLOKI: MultiSig adresinden yaklaşık 280 bin dolarlık token aldı. Bu cüzdanın Binance üzerindeki hareketi, projenin hareketlenmesine de zemin hazırladı. Daha öncesinde yükselişe başlayan FLOKI, haber akışıyla yükselişini şiddetlendirdi.

Projenin gideceği yer merak konusu olurken, fiyatın PEPE gibi yeni bir memecoin boğası başlatıp başlatmayacağı ise gündemde yer alıyor. Peki FLOKI daha ne kadar yükselebilir?

Floki

Floki tarafındaki yükselişin devam edebilmesi için fiyatın bu bölgede kalıcılık sağlaması gerekiyor. 0.00002 doların sağlama alınması halinde FLOK için sonraki hedef 0.00002387 dolar bölgesi olacaktır. Uzun süreli düşüşün en büyük direnci haline gelen bu nokta kırılırsa FLOKI için 0.000027 dolar seviyeleri gündeme gelebilir. Düşüş yaşanması halinde popüler memecoin için önemli destek noktaları sırasıyla, 0.00001869 dolar, 0.00001753 dolar ve 0.00001612 dolar olacaktır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x