Solana son üç ayın en yüksek seviyesinde: Analistler uyarıyor • CK
Yükleniyor...

Solana son üç ayın en yüksek seviyesinde: Analistler uyarıyor

Solana fiyatı son 2 haftalık süreçte yüzde 40'a ulaşan artış yaşadı.

Solana,Blockchain,Symbol,Concept.,Business,And,Finance,3d,Illustration

Solana fiyatı son 2 haftalık süreçte yüzde 40’a ulaşan artış yaşadı. Analistler ise SOL fiyatının bir sonraki sıçramayı yapmadan önceden küçük bir geri çekilme yapabileceğini belirterek yatırımcılara ufak çaplı bir uyarıda bulundu.

Üç ayın en yükseği

Son iki hafta içinde Solana (SOL) coin, 21,01 dolar gibi düşük bir seviyeden yüzde 40’a yakın şaşırtıcı bir artışla 31,3 dolara yükselerek göze çarpan bir performans sergiledi. Bu yukarı yönlü ivme, 25 dolar gibi bazı önemli dirençleri aştı ve coin’i üç ayın en yüksek seviyesi olan 31,4 dolara çıkardı. Peki alıcılar bu ralliyi daha ne kadar ileriye taşıyabilir?

Solana (SOL) fiyat analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Günlük grafikte, Solana fiyatı yükselen bir kanal formasyonunun oluşumuna bağlı kalarak istikrarlı bir toparlanma sergiliyor. Son 10 ayda, formasyonun ikiz trend çizgileri piyasa katılımcıları için dinamik destek ve direnç seviyeleri olarak hareket etti.

Mevcut piyasa duyarlılığı ve yüzde 1,3’lük gün içi kazançla desteklenen SOL, kanalın üst trend çizgisine istikrarlı bir şekilde yaklaşıyor. Satın alma baskısı devam ederse, SOL fiyatı potansiyel olarak yüzde 20 daha kazanabilir ve yaklaşık 36 dolarlık genel direnç seviyesini hedefleyebilir.

Bu nedenle, beklenen geri çekilme 26 dolar seviyesinde geniş bir destek bulabilir ve ardından 24.4 dolar seviyesi, madalyonun yukarıda belirtilen hedefe doğru yükseliş yörüngesini sürdürmesi için yeterli güç sağlayabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x