StarsArena üzerindeki kara bulutlar dağıldı: AVAX yükseliyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

StarsArena üzerindeki kara bulutlar dağıldı: AVAX yükseliyor!

StarsArena ile ilgili Fud'ların (piyasadaki korku ve endişe iklimi) yarattığı korkunun azalması hem platforma hem de Avalanche (AVAX) fiyatına yaradı.

avax

StarsArena ile ilgili Fud’ların (piyasadaki korku ve endişe iklimi) yarattığı korkunun azalması hem platforma hem de Avalanche (AVAX) fiyatına yaradı.

StarsArena‘yla ilgili birkaç gündür boy gösteren sorunlar, başta platform olmak üzere AVAX fiyatını kısa bir süreliğine olsa da sarsmıştı. Genellikle kontrat problemlerinden kaynaklı olumsuz haberler, StarsArena’daki “floor” fiyatlarını ciddi oranda düşürmüştü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ancak söz kousu sorunların netliğe kavuşarak kripto kanaat önderlerinin platforma katılımı, tekrardan Avalanche camiasına cesaret verdi. Bunlarla birlikte onlarca fenomen ismin floor değeri çok daha yüksek seviyelere tırmandı. Ayrıca AVAX kısa süreli tepe fiyatını oluşturdu

Ekran Resmi 2023 10 06 14.15.26

Avalanche’a (AVAX) StarsArena dopingi!

StarsArena hakkında dolaşan negatif haberlerin azalması ve platformdaki fenomenlerin daha fazla aktif olmasıyla beraber hacimli bir artış yaşayan AVAX, sıradaki direncine dayandı. 10,83 doların kapısına gelen majör coin, direnci hacimli bir şekilde aştığı taktirde sırasıyla 12,24 – 13,83 ve 15,96 dolara kadar yol alabilir.

AVAX’ın fiyatını yorumlarken teknik kadar temel analize de dikkat edilmesi gerekiyor. SocialFi’ların rüzgarı arkasına almasıyla birlikte güç kazanan AVAX, StarsArena öncülüğünde piyasaya adeta damga vurmuş durumda. StarsArena’nın etkili bir performans göstermeye devam etmesi AVAX fiyatını haliyle yukarı çekecektir. İşlerin tersine dönme durumunda ise yeniden 8,60 dolara bir gevşeme yaşanabilir.

Ekran Resmi 2023 10 06 14.38.54


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x