SUSHI satıcıları spot piyasaları ele geçirdi • Coinkolik
Yükleniyor...

SUSHI satıcıları spot piyasaları ele geçirdi

SushiSwap (SUSHI) fiyatı 2 Kasım'da 1,15 dolar seviyesini yeniden kazandı ancak bir hafta sonra 0,92 doların altına geriledi.

SUSHI

SushiSwap (SUSHI) fiyatı 2 Kasım’da 1,15 dolar seviyesini yeniden kazandı ancak bir hafta sonra 0,92 doların altına geriledi. Zincir içi veri trendleri, SUSHI’nin Cuma günü 1 dolar barajını kırmasıyla yatırımcıların nasıl tepki verebileceğini inceliyor.

Geçtiğimiz hafta boyunca Sushi fiyatı 1 dolar ile 0.90 dolar arasında yatay bir hareket içinde kaldı. Yatırımcılar kar realizasyonu yapacak mı yoksa gelecekteki kazanç umuduyla HODL yapmaya devam mı edecek?

Bu hafta yatırımcılar rekor seviyede transferler yapıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SUSHI, SushiSwap’in yerel tokenı, geçtiğimiz ay önemli bir ortaklık ve olumlu fiyat hareketleriyle yukarı yönlü bir ivme kazandı. PancakeSwap (CAKE) ve Uniswap (UNI) gibi benzer tokenlar da kripto piyasasının toparlanması ve Merkezi Olmayan Borsalar (DEX’ler) arası likiditenin genişlemesiyle önemli bir artış yaşadı.

Ancak bu hafta kripto piyasası konsolidasyon aşamasına girdikçe, zincir içi hareketler çoğu SUSHI yatırımcısının çıkış yapmak istediğini gösteriyor. Glassnode grafiği, SUSHI sahiplerinin 16 Kasım’da 226 Borsa Mevduat işlemi gerçekleştirdiğini gösteriyor.

Borsa Mevduatları metriği, günlük benzersiz işlemlerin soğuk depolardan kripto borsası cüzdanlarına akışını takip eder. Genellikle Borsa Mevduatlarındaki artış, yatırımcıların kripto ticaret platformlarına token aktarmakta olduğunu ve muhtemelen kısa vadeli kar fırsatlarını değerlendirmeyi amaçladığını gösterir.

Tarihsel veriler, token yatırımcılarının satışa eğilimli olduğu zamanlarda fiyatların genellikle takip eden günlerde düştüğünü gösteriyor. Bu fenomen 11 Haziran, 17 Ağustos ve daha yakın zamanda 2 Kasım tarihlerinde gözlemlendi.

Bu desen tekrarlanırsa, token sahipleri önümüzdeki günlerde bir fiyat düzeltmesi bekleyebilir.

Satıcılar spot piyasaları kuşattı

Kripto borsalarının sipariş defterlerinden elde edilen toplu veriler, SUSHI’nin satış baskısı altında olduğuna dair yukarıda belirtilen görüşü daha da pekiştirdi. IntoTheBlock’un 10 borsadan, Binance ve Coinbase dahil, topladığı toplu verilere göre, şu anda kripto yatırımcıları 13.7 milyon SUSHI’yi satışa çıkardı.

Grafiğe göre, 13.7 milyon satış emri, şu anda listelenen 10.8 milyon token alım emrini aştı.

Şu anda toplam SUSHI piyasa talebi 3.1 milyon SUSHI olup, piyasa arzından daha düşüktür. Dolayısıyla, satıcılar siparişlerini daha hızlı doldurmak için fiyatları düşürerek rekabete başlarsa, SUSHI muhtemelen geri çekilecektir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x