Yükleniyor...

Tahminleri Doğru Çıkan Trader’a Göre Bitcoin Aralık Ayında 30.000 Dolar Olacak!

Bitcoin (BTC), son birkaç gündür rallisini hızlandırmış ve 16.000 dolarlık önemli bir direncin daha üzerine çıkmayı başarmıştı

bitcoin btc analizi

Bitcoin (BTC), son birkaç gündür rallisini hızlandırmış ve 16.000 dolarlık önemli bir direncin daha üzerine çıkmayı başarmıştı. Lider kripto para birimi gün içerindeyse bu seviyenin altına düştü. BTC, yazının yazıldığı sırada 15.915 dolardan işlem görüyordu. Peki, Bitcoin fiyatında önümüzdeki günlerde neler yaşanacak? Analistlerin farklı farklı görüşleri olsa da birçoğu rallinin devam edeceğini dile getiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para topluluğunda en heyecan verici tahmini kripto para trader’ı ve analist Nebaskan Gooner yaptı. Twitter hesabından bir grafik paylaşan usta isim, Bitcoin’in aralık ayında 30.000 dolara ulaşacağını dile getirdi.

Gooner, bu analizi yaparken Bitcoin’in tarihsel hareketlerinden yararlandığını ifade etti. 2019 yılında paylaştığı bir tweet’e vurgu yapan Gooner, o tweet’te tarihi trend çizgilerinin gözden kaçırılmamasını, geçmişte önemli olan şeylerin bugün ya da gelecekte önemli olabileceklerini ifade etmişti.

D4AM M0XoAEXHcM
Kaynak: Nebraskan Gooner

Gooner 2019 yılında atmış olduğu bu tweet’teki grafikle Bitcoin’in 2020 Aralık ayında 30.000 dolara ulaşacağını dile getirmişti. Gooner görünüşe göre bu tahmininin arkasında duruyor ve bugün kullanıcılarına grafiği tekrar hatırlattı.

Diğer İsimler Bitcoin Hakkında Neler Söylüyor?

Bir diğer ünlü isim Josh Rager da Bitcoin’in önümüzdeki günlerde görebileceği seviyeler konusunda tahminini paylaştı. Rager, “Hafta sonu boyunca 17 bin dolara kadar haftalık açılış görmeyi çok isterim. Şimdiye kadar alıcılar yükselirken fiyat iyi görünüyor” ifadelerini kullandı. Rager ayrıca Bitcoin’in daha yükseğe çıkmadan önce muhtemelen red yiyebileceğini fakat 17.149 dolarlık seviyeden sonra, 19.000 dolar için önünde çok fazla engel kalmadığını açıkladı.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x