Yükleniyor...

Takascoin, Bitcoin ile Ödeme Sistemini Duyurdu

Türkiye'de üçüncü Bitcoin borsası olarak açılan Takascoin, Bitcoin ile ödeme sistemini duyurdu.

takascoin bitcoin odeme

Türkiye’de üçüncü Bitcoin borsası olarak açılan Takascoin, Bitcoin ile ödeme sistemini duyurdu.

Takascoin, kullanıcılarına Bitstamp API’si ile yurtdışındaki işlem hacmini kullanma imkanı verirken, geçtiğimiz aylarda Coinvoy ile gerçekleştirdikleri ortaklık sonucunda bir ödeme arayüzü geliştirebileceklerinin sinyallerini vermişti. Takascoin kurucu ortağı Ahmet Hakan Özgür, kendisiyle daha önce gerçekleştirdiğimiz röportajda “Bitcoin ile ödeme sistemi” konusunda bize şu cevabı vermişti:

Ben ve yatırımcılarımız Bitcoin’nin sunduğu avantajları genele yaymak için elimizden geleni yapıyor olacağız. Ödeme aracı olarak Bitcoin kullanımı ile alakalı sizlere önümüzdeki aylarda birden fazla süpriz açıklayacağımı şimdiden duyurmak isterim…

Takascoin – Ticari Giriş sayfasında şirketlerin Bitcoin ile ödeme alması için yönergeler sunulurken, ödemelerde Bitcoin kabul etmenin avantajları da şirketlere açıklanmakta. Takascoin’in ödeme sisteminde sunduğu en büyük avantaj ise, şirketlerin komisyonsuz olarak Bitcoin ödeme alabilmesi oluyor.

WooCommerce ve Magento gibi platformlar için de eklenti oluşturan Takascoin, bu sayede hazırda ticarî sitesi olan kişiler için de kolaylık sağlıyor.

Takascoin kütüphaneleri ile size özel uygulamalar veya entegrasyonlar yazabilirsiniz. Ödeme veya ödeme butonları oluşturabilirsiniz, ödemeleri istediğiniz şekilde sunabilir ve kontrol edebilirsiniz.

Takascoin kurucu ortağı Özgür, son olarak ödeme sistemi ile ilgili Coinkolik’e, “Bu hafta alpha versiyon ile canlıda testlerimize başladık.” şeklinde açıklamada bulunuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x