Yükleniyor...

Temsilciler Meclisi Üyesi, SBF’nin Patolojik Bir Yalancı Olduğunu Söyledi

Temsilciler Meclisi Üyesi Ritchie Torres, Sam Bankman-Fried'ı patolojik bir yalancı olmakla suçladı.

temsilciler meclisi 4

Temsilciler Meclisi Üyesi Ritchie Torres, Sam Bankman-Fried’ı patolojik bir yalancı olmakla suçladı.

Torres, SBF’nin siyasi bağışlarıyla ilgili de konuştu.

Temsilciler Meclisi Üyesi, SBF’yi Hedef Aldı

CoinDesk TV’ye konuşan Torres, Sam Bankman-Fried’ın “patolojik bir yalancı” olduğunu söyledi. Meclis Mali Hizmetler Komitesi üyesi Torres “bunları söylememize yeterli olacak kanıtlar var” dedi.

New York’un 15. bölgesini temsil eden Torres, FTX’in çöküşüyle ilgili Finansal Hizmetler Komitesi tarafından düzenlenen duruşmaya katıldı. SBF’nin tutuklanana kadar komite önünde ifade vermesi bekleniyordu.

FTX’in çöküşünün ayrıntılarının “şok edici” olduğunu söyleyen Torres, SBF’nin kullanıcı fonlarını yanlış kullanarak bir “saadet zinciri” meydana getirdiğini söyledi.

“FTX bir derneğin kurumsal yönetimine sahipti. Bu kadar ciddi olmasaydı gülünç olurdu”

Torres, Kongre’de SBF’den 2.900 dolarlık bağış alan siyasetçiler arasında yer alıyordu. Temsilci, bu bağışlarının hepsinin “istenmeyen bağışlar” olduğunu ve alınan paranın yerel bir hayır kurumuna bağışlandığını ifade etti.

SBF ile bağlarının asgari düzeyde olduğunu dile getiren Torres, geçtiğimiz Mart ayında SEC’e bir mektup yazarak FTX ve Coinbase’i soruşturma çabalarını eleştirmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner